Coming out – Colton Haynes

0

Colton Haynes oficjalnie potwierdził, że jest gejem i dołączył do grona aktorów, którzy dokonali publicznego coming outu.

Colton Haynes jest gejem

Ten 27-letni łamacz serc, który znany jest z dwóch ról: w serialu produkowanym przez MTV „Teen Wolf” oraz jako zakapturzony bohater w serialu „Arrow”, pięć miesięcy po tym, jak w serwisie internetowym, zasugerował, że jest gejem, potwierdził to oficjalnie.

„To był kompletny szok. Nie byłem gotowy na to, by być ponownie głównym tematem nagłówków”

– powiedział Haynes magazynowi „Entertainment Weekly” w wywiadzie opublikowanym wczoraj (5 maja).

„Powinienem był to skomentować lub wydać oświadczenie, ale ja po prostu nie byłem gotowy. Nie czułem, bym był cokolwiek komuś winien. Myślę, że w odpowiednim czasie, każdy musi podjąć taką decyzję sam, a ja jeszcze nie byłem gotowy. Ale czułem się jakbym niektórych zawiódł, nie robiąc wtedy tego kolejnego kroku”.

W styczniu Haynes odpowiedział na komentarz w serwisie Tumblr na temat jego „tajemniczej gejowskiej przeszłości”: „Czy to rzeczywiście tajemnica? Niech wszyscy po prostu cieszą się życiem i niczego nie żałują.”

https://www.instagram.com/p/BEajFa6DTN3

Aktor, który otwarcie informował o swoich psychicznych problemach zdrowotnych w przeszłości, postanowił ruszyć do przodu.

„Ludzie chcą bym był odzwierciedleniem tego, co można zobaczyć w magazynie GQ, ale nie zdają sobie sprawy, co to znaczy udawać 24 h na dobę”

– powiedział Colton. I dodał:

„Wracałem do domu i wciąż udawałem. Ludzie, którzy nieustannie osądzają tych, którzy są gejami lub po prostu są inni, nie zdają sobie sprawy, że udawanie 24 h na dobę jest najbardziej wyczerpującą rzeczą na świecie”.

Colton Haynes

Choć styczniowy incydent zmusił go do pogodzenia się z własną tożsamością, Colton przyznaje, że jest teraz w lepszym miejscu niż kiedykolwiek.

„Zajęło mi to sporo czasu, aby dostać się do tego punktu, ale czuję się dobrze. Jestem szczęśliwszy niż kiedykolwiek i zdrowszy niż kiedykolwiek, i tylko to mnie obchodzi”.

Coming outu Coltonowi pogratulowali m.in. Dustin Lance Black, Charlie Carver

Źródło: Attitude
Spodobają ci się również
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.