Aplikacje dla gejów

4

Umawianie się na randki w roku 2016 to przede wszystkim portale internetowe i smartfonowe aplikacje dla gejów. Ślesz setki wiadomości do przypadkowych osób, z mniejszą lub większą nadzieją, że nie pozostaną bez odpowiedzi, choćby w stylu “A czy P?”. Wiele wiadomości, które otrzymujesz (lub wysyłasz) zawiera nagie zdjęcia. Lepsze to niż nic, prawda? Przynajmniej nie zostałeś po raz kolejny zupełnie zignorowany.

Aplikacje dla gejów

Wszyscy trenerzy personalni podkreślają, że podejmując działanie ważne jest wskazanie celów, które chcemy osiągnąć. Nie wiemy, czy zadziała to w przypadku randkowania, ale może warto spróbować. Nie ma potrzeby, żebyś tracił czas na czytanie każdego profilu na wszystkich portalach randkowych. Zacznij od wyboru aplikacji, dzięki której zdobędziesz to, czego szukasz. W sklepach z aplikacjami znajdziesz ich co najmniej kilka.

Aplikacje dla gejów - GrindrGrindr

Wszyscy kochają Grindra, wszyscy korzystają z Grindra. Ty nie? Niemożliwe. Zalogowani użytkownicy mogą zobaczyć, jacy użytkownicy aplikacji są w okolicy, zapoznać się z ich profilem, udostępnić im swoje zdjęcia, przesłać wiadomość tekstową lub umówić się na spotkanie. Złota zasada: NO PIC, NO ANSWER. Zdjęcie profilowe to koniecznie fota z szatni na siłowni. Wówczas +10 do atrakcyjności.

iOSAndroid

Aplikacje dla gejów - TinderTinder

Okazuje się, że to aplikacja nie tylko dla heteryków. Podczas korzystania z Tindera widzisz jeden profil i musisz ocenić, czy osoba na nim jest godna uwagi (przesuń zdjęcie w prawo) czy nie (przesuń zdjęcie w lewo). Osoba z profilu, który widziałeś i oceniłeś, również zobaczy Twoje zdjęcie i dokona oceny. Według aplikacji pasujecie do siebie i możecie wysłać sobie wiadomość, jeśli obaj dokonaliście tego samego wyboru. Ale pamiętaj, nic się nie wydarzy, jeśli któryś w was nie przejmie inicjatywy i nie napisze wiadomości jako pierwszy.

iOSAndroid

Aplikacje dla gejów - FellowFellow

Ten portal jest tak popularny, że nawet istnieją na Facebooku fanpejdże wyśmiewające niektórych jego użytkowników. Niestety na iOS istnieje jedynie komunikator, który pozwala użytkownikom Fellow odczytywanie i wysyłanie wiadomości tekstowych. Właściciele Felka powinni jak najszybciej naprawić swoje niedopatrzenie. Użytkownicy smartfonów z Androidem mają łatwiej.

iOSAndroid

Scruff - aplikacje dla gejów

Aplikacje dla gejów - KumpelloKumpello

Młodszy stażem od Fellow polski portal dla gejów. Ma oficjalną aplikację, której wykonanie nieco kuleje, ale lepsze to, niż nic. Podobno właściciele portalu pracują nad kolejną wersją aplikacji. Na Kumpello podobno nie chodzi tylko o seks. Z akcentem na “podobno”.

iOSAndroid

Aplikacje dla gejów - ScruffScruff

Ta aplikacja również bazuje na geolokalizacji. Wystarczy przesłać zdjęcie i mieć nadzieję, że w pobliżu znajdzie się ktoś, kto uzna, że jesteś super sexy. Oczywiście spotkasz tu tych samych facetów, których widziałeś już w innych aplikacjach, ale z założenia Scruff jest bardziej dla wielbicieli brodaczy i nieco szorstkich panów niż wymuskanych chłopców. W aplikacji możesz wysyłać zdjęcia do konkretnych użytkowników. Pozostają prywatne, więc możesz zaszaleć i pokazać nieco więcej.

iOSAndroid

Oczywiście to nie wszystkie aplikacje dla gejów dostępne na smartfony. W sklepach z aplikacjami znajdziesz jeszcze m.in. Hornet, Planet Romeo, Adam 4 Adam i inne. Jeśli radzisz sobie z multitaskingiem, to możesz zainstalować i wypróbować je wszystkie.

Spodobają ci się również
4 komentarzy
 1. LUKASZ skomentował

  Ma nadzieje ze poruszycie temat aplikacji randkowych dla misiow, mowie tu o Growlr. Mam nadzieje ze uda wam sie dotrzec i napisac artykul o Stowarzyszeniu Bears Of Poland, ktore dziala i zrzesza miski z calej polski

  1. Red. Kogut skomentował

   O Miśkach wspominaliśmy kilkukrotnie, ale chętnie napiszemy więcej. Odezwij się do na proszę na Facebooku lub napisz na nasz redakcyjny adres mailowy: redakcja@cocktajl.pl. Może masz jakieś sugestie, o czym powinniśmy wspomnieć. 🙂

 2. Gregor skomentował

  W tekście o Kumpello jest literówka: “kumepllo”.
  Poza tym nie wiem czy będę tu jedyny ale z Grinda nie korzystam 😉
  Pozdrawiam

  1. Red. Kogut skomentował

   Dzięki, już poprawiliśmy 🙂

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.