14 pomysłów na “roleplay”, których każda para powinna sprobować

0

Jest wiele osób, które sadzą, że roleplay, czyli odgrywanie scenariuszy, nie jest dla nich. Uważają, że to głupie, stereotypowe lub skomplikowane. Nieprawda. Sprawia wiele radości i jest ekscytujące. To prosty trik, który urozmaici życie łóżkowe bez zabawy w swingersowanie lub angażowanie się w BDSM. Odgrywanie roli sprawia, że czujesz się jednocześnie niezręcznie i przyjemnie. To coś, czego każda para musi spróbować przynajmniej raz.

Roleplay – wymyśl rolę i baw się

Zapewne znasz większość scenariuszy roleplay. Prawdopodobnie z ulubionych filmów porno, ale poniżej znajdziesz listę, która zawiera 14 propozycji – nowe, o których prawdopodobnie nie słyszałeś oraz te najbardziej popularne. Bawcie się dobrze!

1. Artysta malarz / muza

Czy któryś z was jest artystą? (Jeśli żaden, nie martwcie się, może być wówczas jeszcze większa frajda) Namaluj swojego partnera nago. Sprawdźcie, gdzie was to zaprowadzi. Kto wie? Może będzie to tak intensywne, jak słynna scena seksu z “Titanica”.

2. Nieznajomy w barze

roleplay - bar

Najważniejszy w tym scenariuszu jest flirt. Ale wyłącznie na poważnie. Udawajcie, że spotkaliście się po raz pierwszy. Wszystko zależy od Waszej pewności siebie i uroku osobistego.

3. Tatuś / syn

Who’s your daddy? (czyli “Kto jest Twoim tatuśkiem?”). Ten scenariusz działa równie dobrze także wtedy, gdy między wami już jest duża różnica wieku.

4. Striptizer

Zrób striptiz dla swojego faceta. Załóż coś skąpego, zedrzyj spodnie i zatańcz dla niego. A potem niech on zatańczy dla ciebie. Nic nie jest przyjemniejsze od tego, jak zrobienie striptizu dla osoby, którą kochasz.

5. Boy hotelowy / gość

Zapewne zdarzyło ci się iść na imprezę halloweenową w przebraniu boya hotelowego. Czas wyjąć z szafy ten kostium.

6. Piłkarz / trener

roleplay - piłkarz

Ty masz gwizdek, a Twój partner zakłada na siebie strój sportowy. (Jesteśmy pewni, że na dnie szuflady macie szorty gimnastyczne)

7. Doktor / pacjent

Co się dzieje? Masz ból w pachwinie, który nie chce zniknąć? Może masaż pomoże?

8. Więzienny seks

Możecie udawać więźniów, którzy wspólnie biorą prysznic i jeden z was upuszcza mydło. Lub jeden z was może być więźniem, a drugi strażnikiem. To inny sposób na poznanie siły / dominacji / posłuszeństwa podczas seksu w bezpieczny sposób.

9. Strażak

Gorąco? Czas ugasić ten pożar.

10. Masażysta

Masaż? Wysmaruj olejkiem swojego partnera. On to pokocha, ale Ty będziesz mógł go dotykać bez końca.

11. Nieznajomy w przebieralni

Udawajcie, że się nie znacie. Ćwiczcie samodzielnie. Spotkajcie się później w saunie po tych wszystkich pożądliwych spojrzeniach podczas ćwiczeń.

12. Nauczyciel / uczeń

roleplay - uczen

Stare, ale jare. Dostaniesz klapsy,  jeśli będziesz pyskował swojemu nauczycielowi…

13. Policjanci

Połączcie bycie partnerami w życiu podczas odgrywania roli policjantów. Musicie przyznać, że jest coś podniecającego w mężczyznach w mundurze.

14. Szef / sekretarz

Spóźniłeś się do pracy. Wyznaczone cele nie zostały osiągnięte. Będziesz musiał podjąć odważne kroki, by zachować posadę.

Źródło: Pride.com
Spodobają ci się również

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.