Sezon drugi “Sense8”

0

Oglądaliście serial “Sense8”? Jego twórcami było rodzeństwo Wachowskich (m.in. Matrix), a sam serial został zrealizowany dla Netflixa. Tuż po zakończeniu pierwszego sezonu pojawiły się informacje, że Netflix zdecydował się na kontynuację. Media donoszą o trudnościach związanych z realizacją kolejnej serii. Czy powstanie zatem sezon drugi “Sense8”?

Sezon drugi “Sense8”

Fabuła serialu opiera się na historii ośmiorga ludzi żyjących na różnych kontynentach. Czują między sobą więź, która łączy ich emocjonalne i mentalne. Próbują dowiedzieć się, dlaczego tacy są, a ich tropem podąża tajna organizacja, która chce prowadzić na nich doświadczenia.

Warto dodać, że w serialu poruszonych jest wiele wątków LGBT m.in. mamy parę gejów, a i wśród obsady jest kilka bardzo atrakcyjnych fizycznie postaci.

Głośno było o tej scenie z pierwszego sezonu serialu.

Okazuje się, że jest wiele kłopotów związanych z realizacją drugiej serii “Sense8”. W ubiegłym miesiącu pojawiły się doniesienia, że aktor Aml Ameen, który grał Capheus “Van Damme” nie zagra w serialu z powodu “różnic twórczych” z producentem Lilly Wachowski. Aktor został zastąpiony przez Toby’ego Onwumere.

Sezon drugi "Sense8"

Kolejna informacja mówi o tym, że obecnie również Lilly Wachowski, która w marcu zrobiła coming out jako osoba transgenderowa, zrezygnowała z realizacji serialu. Jak twierdzi aktorka Jamie Clayton: “Lilly potrzebuje trochę czasu dla siebie”.

Oznacza to, że obecnie serial samemu reżyseruje Lana Wachowski.

Oglądaliście pierwszy sezon serialu? Czekacie na drugi?

Spodobają ci się również

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.