Chillli Tennis Open 2016

0

W dniach 4-7 sierpnia 2016 r. w Katowicach, po raz szósty, odbędzie się Chillli Tennis Open. To turniej tenisowy rozgrywany w ramach Międzynarodowej Organizacji Tenisa GLTA, zrzeszającej miłośników tego sportu wśród osób społeczności LGBT. Jego uczestnikami są zarówno zawodnicy (amatorzy) z Polski, jak i z zagranicy m.in. z Czech, Francji, Niemiec, Belgii, Holandii, Szwajcarii oraz USA.

Chillli Tennis Open 2016

Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie „Klub Sportowy Chillli”, które wciąż poszukuje partnerów chcących wesprzeć jego organizację. Jeśli mielibyście ochotę wesprzeć Stowarzyszenie lub turniej to wszelkich szczegółów odnośnie partnerstwa możecie szukać na jego oficjalnej stronie. Możecie również wysłać wiadomość na adres mailowy: organizacja@chillli.pl

Tak jak już wspominaliśmy tegoroczna edycja turnieju tenisowego odbędzie się w dniach 4-7 sierpnia, a Stowarzyszenie przygotowało filmowe zaproszenie na to wydarzenie.

Stowarzyszenie „Klub Sportowy Chillli”, które w bieżącym roku uzyskało ten status prawny, swoją działalność rozpoczęło w 2009 r. od stworzenia drużyny siatkówki LGBT. Obecnie, oprócz siatkówki i tenisa, można również uczestniczyć w zajęciach tanecznych i squasha, a nawet wybrać się na spływ kajakowy.

tenis tenis

Warto dodać, że członkowie poszczególnych sekcji sportowych uczestniczą i zajmują wysokie miejsca w międzynarodowych zawodach.

siatkówka siatkówka siatkówka

Na stronie Stowarzyszenia możecie zapoznać się z jego działalnością oraz sprawdzić terminarz spotkań poszczególnych drużyn sportowych.

taniec taniec

Stronę turnieju tenisowego Chillli Tennis Open 2016 na Facebooku znajdziecie pod tym linkiem.

Spodobają ci się również
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.