Leather, czyli skóra

0

Meksykański fotograf Aaron Herrera na swoim facebookowym profilu oprócz zdjęć pięknych kobiet publikuje również nieco odważniejsze fotografie, na których możemy podziwiać mężczyzn w skórzanych strojach. Bo skóra jest jednym z fetyszy Aarona.

Leather, czyli skóra

W wywiadzie udzielonym „Queerty” Aaron zdradził, że „Dorastałem w społeczności, w której pociąg do innego mężczyzny uznawany był za zło. Było to zakazane. To zrodziło ciekawość i chęć fotografowania mężczyzn. Dążę do uchwycenia intymności męskiego ciała i jego seksualności”.

leather czyli skóra

Herrera pochodzi z Mexico City. Na wielu jego zdjęciach widać skórzane elementy. Jak sam mówi inspiruje go Tom of Finland (o którego domie pisaliśmy), dzięki któremu odkrył swój skórzany fetysz: „To interesujące zobaczyć, jak człowiek, który nakłada uprząż lub kawałek skóry przeistacza się” – wyjaśnia fotograf – „zobaczyć jak nieśmiały facet staje się bogiem seksu”.

Zobaczcie zdjęcia, jakie wykonuje Aaron.

herrera-13 herrera-12 herrera-11 herrera-10 herrera-9 herrera-8 herrera-6 herrera-5 herrera-4 herrera-3 herrera-2 herrera-1

Spodobają ci się również
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.