Surge – alternatywa dla Grindra

0

Nie ma co ukrywać. Najpopularniejszą, smartfonową aplikacją dla gejów jest Grindr. Świadczy o tym, zarówno liczba użytkowników, jak i to, że często o tej aplikacji wspominamy. Oczywiście nie samym Grindrem człowiek żyje. Są też inne, mniej powszechne aplikacje, często skierowane do konkretnych grup odbiorców. Niektóre z nich opisaliśmy tutaj. A dziś przedstawiamy kolejną. Ta alternatywa dla Grindra nazywa się Surge.

Alternatywa dla Grindra

Mechanizm działania Surge przypomina ten z Tindera. Tutaj również na głównym ekranie widzisz zdjęcia użytkowników. Przesunięciem fotki w prawo dajesz sygnał, że osoba ze zdjęcia ci się spodobała, przesunięcie w lewo, że nie jesteś zainteresowany. Przy czym najpierw musisz stworzyć swój własny profil. Nie ma konieczności powiązania go z twoim kontem na Facebooku, choć możesz to później zrobić w ustawieniach. Masz też możliwość połączenia swojego profilu z kontem na Instagramie.

surge-1

Surge alternatywa dla grindra

Surge czat alternatywa dla grindra

Przy tworzeniu profilu na Surge wymagane jest wgranie zdjęcia. W przeciwnym razie nie zobaczysz innych użytkowników i nie będziesz mógł poddać ich ocenie. Według regulaminu powinno to być wyraźne zdjęcie twarzy. W praktyce, jak sprawdziliśmy, bywa rożnie. Oczywiście możesz też wypełnić takie rubryki jak wiek, waga, wzrost, status związku i inne. Im więcej informacji podasz, tym lepiej. Aplikacja działa w oparciu o geolokalizację i na jej podstawie podpowiada zdjęcia użytkowników do oceny.

Plusem Surge jest jego spolszczona wersja, minusem, nie tylko na razie niewielka liczba użytkowników w Polsce, ale również koszt wersji premium, ale…

… mamy dla was dobrą wiadomość. Znacie Maxa Emersona? To taki ładny chłopiec z Instagrama, a do tego nagrywa filmiki, które udostępnia na YouTube. Ten poniżej.

Otóż po wpisaniu w aplikacji Surge kodu promocyjnego: MAX, będziecie mogli przez miesiąc korzystać z wersji Premium.

Zatem do dzieła. Zakładajcie profile i koniecznie dajcie znać jakie są wasze wrażenia z korzystania z tej alternatywy dla Grindra.

App Store Google Play

Oficjalna strona www – Surge

Spodobają ci się również

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.