Trening z Tomem Daley

0

Jeśli z różnych powodów nie chcesz chodzić na siłownię, ale jednocześnie chciałbyś zadbać o swój wygląd lub też dopiero masz zamiar zacząć regularne treningi, to doskonałym rozwiązaniem są ćwiczenia w domu. Oczywiście trening domowy odbędzie się bez profesjonalnego wsparcia w postaci trenera, ale na dobry początek wystarczy i pozwoli przede wszystkim wypracować w sobie tak bardzo potrzebną systematyczność. W internecie znajdziesz nie tylko strony poświęcone treningom, ale również filmy, na których trenerzy pokażą ci, jak właściwie wykonywać poszczególne ćwiczenia w warunkach domowych. My polecamy trening z Tomem Daley.

Trening z Tomem Daley

Tom Daley to brytyjski sportowiec, skoczek do wody, a prywatnie wycomingoutowany gej oraz partner reżysera i scenarzysty Dustina Lance’a Blacka, który zdobył Oscara za scenariusz do filmu „Obywatel Milk”. Obu panów możecie zobaczyć poniżej. Słodcy, prawda?

https://www.instagram.com/p/BHFYebYDIW1/

Wracając do treningu z Tomem. Sportowiec na swoim kanale w serwisie YouTube, oprócz filmów z codziennego życia, zamieszcza również wskazówki, jak się odżywiać i jak ćwiczyć.

Poniżej zobaczysz kilka filmów, w których Tom namawia do ćwiczeń i instruuje, jak wykonywać poszczególne ćwiczenia. Skorzystaj, jeśli podjąłeś decyzję, by zacząć regularne treningi. Jak już się przyzwyczaisz i wyrobisz w sobie regularność, to wówczas może zdecydujesz, by zapisać się na siłownię.

ABS

Zazdrościsz innym, że mają zamiast brzucha tzw. kaloryfer? Tom pokazuje, jak w domowych warunkach ćwiczyć właśnie tę grupę mięśniową. Jest 5 filmów, poniżej pierwszy z nich.

Trening całego ciała

Poniżej Tom pokazuje, jakie ćwiczenia należy wykonywać w ramach treningu całego ciała.

Trening z Tomem Daley może być początkiem twojej przygody z regularnymi treningami. Zatem do dzieła!

Spodobają ci się również
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.