Przeciętniak w gejowskim świecie

0

Jak to jest być przeciętnym w świecie, który nie pozostawia miejsca na przeciętność? Bo wszyscy teraz muszą być kreatywni, przebojowi, piękni, super i jeszcze więcej. A jak radzi sobie przeciętniak w gejowskim świecie? Autor artykułu opublikowanego w Instinct Magazine pisze o codziennych zmaganiach osoby, której wygląd mieści się gdzieś pomiędzy “ok” i “nic specjalnego”.

Przeciętniak

“Bycie atrakcyjnym wydaje się być koniecznością w społeczności gejowskiej” pisze Adam Dupuis. “Oczywiście, można wychodzić z przyjaciółmi, podróżować, zdobywać doświadczenie życiowe, ale może to być psychicznie i emocjonalnie niebezpieczne podróżować z bardziej atrakcyjnymi znajomymi, kiedy najprawdopodobniej będziesz jedynym, który wraca do domu sam, a w tym samym czasie oni poderwali faceta albo dwóch”.

“Tak, możesz pokazać pewność siebie, udzielać się towarzysko  i tańczyć jak nikt inny” – pisze – “ale to nie powoduje, że łatwiej jest znaleźć kogoś, kogo fizycznie będziesz pociągał”. I dodaje, że “to bardzo męczące stać i być najlepszą wersją siebie, wiedząc jak się wygląda”.

“Byłem któregoś wieczoru z przyjaciółmi i powiedziałem do nich, że jeden z facetów jest bardzo atrakcyjny” – wspomina Dupuis. “Okazało się, że nie jestem tym, kogo szukał i okazywał duże zainteresowanie oraz flirtował z jednym z moich przyjaciół”.

man

“Mieszkam w USA w jednym z miast uznawanym za gejowską mekkę” – kontynuuje. “Wszyscy mi mówią, że powinienem randkować co noc, każdego dnia, w weekendy, a nawet podczas brunchu. Jeśli zależałoby mi jedynie na znalezieniu ciepłej dziury czy coś, to myślę, nie byłoby większego problemu… Ale ja lubię czuć pociąg do faceta, z którym jestem i chciałbym myśleć, że dla niego też jestem atrakcyjny. Jakość nie ilość”.

Z tego powodu, Dupuis przyznaje, że ma “ogromną radość, gdy ktoś, kto mu się podoba mówi mu, że on też jest dla niego atrakcyjny”. Ta radość, stwierdza, “trwa w mojej głowie i w moim sercu dłużej, niż jakakolwiek radość będąca wynikiem zaliczenia kogokolwiek. Ci z Was, którzy nieustannie dostają komplementy, uwierzcie, to znaczy wiele dla niektórych z nas”.

źródło: Queerty
Spodobają ci się również

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.