Robbie Williams wydał nowy album

0

Robbie Williams Attitude coverRobbie Williams w miniony piątek wydał swój najnowszy album zatytułowany “The Heavy Entertainment Show”, a w wywiadzie udzielonym magazynowi Attitude opowiedział o uzależnieniu od seksu, narkotyków oraz sławie.

Robbie Williams

Robbie, który przed sobą przyznaje otwarcie, że jest uzależniony od seksu, dostrzega fakt, iż doszło do “zmiany w świadomości” i mówi: “Uzależnienie od seksu istnieje. Istnieje. Naprawdę. Depresja też była niegdyś tematem tabu, ale już nie jest. Dzieje się to powoli. Ludzie mówiący o uzależnieniu od seksu sprawiają, że ten temat staje się powszechny i tak powinno być”.

Jeśli chodzi o sławę, to w przypadku Robbiego jest ona zaskakująco przerażająca. Przyznał w wywiadzie, że reakcja publiczności z 2006 r. na płytę “Rudebox” doprowadziły go do wniosku, że być może jego skóra nie jest tak gruba jak myślał: “Nie jestem emocjonalnie przygotowany do pracy, którą wykonuję” – wyjaśnił. “Będąc osobą publiczną i znaną, nie mam możliwości, aby chronić się przed słowami i wstydem. To boli”.

Najnowszej płyty Robbiego Williamsa możecie posłuchać w serwisach streamingowych.

Poniżej obejrzycie też najnowszy teledysk artysty.

źródło: Attitude
Spodobają ci się również

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.