Błędy podczas golenia – jak ich uniknąć?

0

Zarost u mężczyzn wciąż modny i wygląda na to, że w najbliższej przyszłości nie ulegnie to zmianie. My nie narzekamy, bo lubimy szorstkich mężczyzn. Ci z was, którzy są właścicielami brody lub noszą trzydniowy zarost doskonale wiedzą, że o zarost trzeba dbać. Niestety błędy podczas golenia się facetom zdarzają, a my postaramy się podpowiedzieć jak ich unikać.

Błędy podczas golenia

Zarost u faceta wygląda super, ale zbyt często zdarza się, że nie jest on odpowiednio zadbany. Jeśli jesteś typem sportowca to przycinaj go regularnie, by się ładnie prezentował. Z kolei jeśli chcesz być właścicielem seksownej brody, to trymuj ją, by wyglądała odpowiednio, a niepokornych włosów pozbywaj się przy lustrze za pomocą nożyczek.

Prawdopodobnie najpowszechniej popełnianym błędem jest nakładanie na twarz zbyt wiele wody po goleniu. Po pierwsze – szybką ją zużywasz, a więc marnujesz pieniądze, bo często musisz kupować nową, po drugie – zbyt intensywny zapach jest nie do zniesienia.

man

Kilka zdań o intymnym owłosieniu. Jeśli oczekujesz, że twój partner będzie tam na dole zadbany i odpowiednio przystrzyżony lub wygolony (co kto lubi), to bierz pod uwagę fakt, że on może oczekiwać od ciebie tego samego. Zatem nie szalej za bardzo fundując sobie brazylijską depilację czy coś podobnego, ale nożyczki lub trymer do ciała wystarczą, by zrobić porządek. Tylko ostrożnie!

Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do kupowania balsamów nawilżających to może być dla ciebie koszmar by znaleźć ten odpowiedni. Pamiętaj przede wszystkim, że męska skóra jest grubsza niż skóra kobiet i balsamy nawilżające dla facetów są zaprojektowane tak, aby sobie z tym poradzić. Zasadniczo, po prostu kupuj produkty z napisem „for MEN” i będzie dobrze.

Chodzisz do fryzjera dbając o włosy na głowie, przycinasz brodę, a także dbasz o owłosienie intymne. Zatem pozostały jeszcze nos i uszy. Jeśli jest taka potrzeba, to spokojnie poradzisz sobie za pomocą nożyczek.

źródło: Menswearstyle.co.uk
Spodobają ci się również
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.