Pierwsza randka – jak zrobić dobre wrażenie?

0

Po tym jak już wymieniliście większą lub mniejszą liczbę wiadomości za pośrednictwem randkowej aplikacji, WhatsAppa czy innego komunikatora przychodzi ten moment, gdy pada propozycja spotkania. Bo to, że świetnie się dogadujecie wymieniając wiadomości to zdecydowanie nie to samo, co spotkanie i rozmowa twarzą w twarz. Pierwsza randka! Ustalacie datę i miejsce spotkania, a potem wpadacie w szał przygotowań, bo wiadomo, że każdy chce wypaść jak najlepiej i zrobić dobre wrażenie. Może się przecież okazać, że to ten jeden jedyny na całe życie.

Pierwsza randka

Tylko bez paniki. On jest tak samo przejęty pierwszym spotkaniem jak ty. Ty masz tę przewagę, że poniżej znajdziesz 10 rad jak zrobić dobre wrażenie podczas pierwszej randki. Więc już wygrałeś. Chyba, że on również czyta Cocktajl.pl, wtedy jest remis.

Odpowiedni strój

Nie na każdą pierwszą randkę należy założyć garnitur. Po prostu potrzebujesz dobrze dobranego stroju. Oczywiście nie każdy jest blogerem modowym, ale jesteśmy pewni, że sobie poradzisz. Nieśmiertelny zestaw to jeansy i biały t-shirt, załóż do tego fajny kardigan i na pewno zrobisz wrażenie.

Tańcz jakby nikt nie patrzył

Tylko nie przesadzaj! Jeśli umówiliście się do klubu i zamierzacie zdobywać wspólnie parkiet, to jeśli nie jesteś najlepszym tancerzem, nie zrażaj się, bądź pewny siebie i ciesz się chwilą.

5 propozycji na randkę - piknik

Bądź tam dla niego

Różnie się zdarza. Jedne randki są lepsze od innych, ale zawsze staraj się być na nich obecny – słuchaj, co on mówi, rozmawiaj z nim, poświęć mu swoją uwagę. No chyba, że rzeczywiście nie czujesz się na tej randce komfortowo, więc zawsze możesz powiedzieć, że zostawiłeś włączone żelazko.

Bądź otwarty

Nie chodzi o to, byś na pierwszej randce zdradzał wszystkie swoje sekrety, ale jeśli się trochę otworzysz, to dasz mu znać, że masz do niego zaufanie i chcesz z nim swobodnie i otwarcie rozmawiać.

Zapytaj o jego zainteresowania

Wiesz co jest najsympatyczniejsze podczas pierwszej randki? Gdy twoja randka słucha tego, czym się interesujesz. Zapytaj go o jego zainteresowania, a zobaczysz, że będzie zachwycony i może odwdzięczy się szybciej niż myślisz.

Flirtuj, jeśli uważasz, że to odpowiedni moment

Jesteś na randce, nie bój się flirtować. Powiedz mu, że jest przystojny, interesujący, seksowny.

Nietypowa randka

On chce cię zabrać na dach wieżowca, by podziwiać panoramę miasta albo na piknik do parku. Może to być nieco nietypowe, ale nie ma się czego bać. A może być nawet fajniejsze niż mogło się wydawać.

Dostosuj się

Każda randka ma własne tempo. Są takie, gdzie czuć seksualne napięcie między partnerami, ale są i takie, które są długie i spokojne. Dostosuj się do okoliczności. Jeśli macie ochotę by wszystko działo się spokojnie i powoli, nie ma potrzeby by przyspieszać. Ale jeśli napięcie jest tak duże, że na horyzoncie widać już wspólnie spędzoną noc, to nikt nie będzie cię oceniał – zabawcie się.

condom pierwsza randka

Weź prezerwatywy

Bądźmy ze sobą szczerzy. Niektóre randki szybko przechodzą do fazy łóżkowej, dlatego bądź przygotowany. Miej przy sobie prezerwatywy. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy.

Baw się dobrze

Jeśli będziesz się dobrze bawił, randka będzie udana. Zatem weź głęboki oddech, spakuj potrzebne rzeczy, załóż przygotowane ubrania. Poradzisz sobie, będzie fajnie. Twoja pierwsza randka czeka!

źródło: Pride

Spodobają ci się również
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.