Świąteczny odcinek Sense8

0

O serialu Sense8, którego twórcami jest rodzeństwo Wachowskich, wspominaliśmy przy okazji zapowiedzi dotyczących realizacji drugiego sezonu tej produkcji. Zwracaliśmy też uwagę na scenę orgii, która wzbudziła żywe zainteresowanie. Zanim jednak będziemy mogli obejrzeć drugi sezon serialu, Netflix zaprezentuje świąteczny odcinek Sense8.

Świąteczny odcinek Sense8

Tytuł świątecznego odcinka jest bardzo wymowny – “Happy F-ing New Year” i będzie trwał 2 godziny.

“Coś jest w świętowaniu urodzin i świąt” – wyznała Lana Wachowski w wideo wiadomości. “Dostrzegamy pewne rzeczy w sobie nawzajem. Widzimy, jak duże są już nasze dzieci. Zauważamy, jak bardzo nasze włosy pokryły się siwizną. #GoPink. Święta mogą sprawić, że czujesz się powiązany z innymi w taki sposób, że czujesz się odizolowany i samotny. W tym pierwszym odcinku chciałam opowiedzieć historię o czasie i teraźniejszości, i jak te postacie ze swoim nowym życiem czują się wszechmocne, jak mogą dokonać wszystkiego, gdy są razem”.

sense8 sezon drugi świąteczny odcinek sense8

Według informacji prasowej, kontynuacja serialu skoncentruje się na “znalezieniu głębszych połączeń, poznawaniu ciemniejszych, bardziej rozpaczliwych tajemnic o sobie i innych i zmaganiach dotyczących identyfikowania się z kimś więcej niż tylko samym sobą”.

Świąteczny odcinek Sense8 będzie dostępny na platformie Netflix już 23 grudnia. Poniżej zobaczycie zwiastun.

Spodobają ci się również

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.