Gus Kenworthy i Matt Wilkas opowiadają o swoim związku

0

Sportowiec i niewątpliwie ciacho, Gus Kenworthy, wraz ze swoim partnerem Mattem Wilkasem udzielili wywiadu do specjalnej edycji “2017 Love Issue” magazynu Out i zdradzili nieco szczegółów ze swojego życia.

Gus Kenworthy z partnerem w magazynie Out

W wywiadzie poznajemy historię Gusa z Mattem i okazuje się, że pierwszy krok został poczyniony za pośrednictwem Instagrama.

Gus zagadał do mnie na Instagramie, był bardzo słodki. Chyba powiedział, że bardzo lubi moje poczucie humoru i że jestem zabawny, a ja pomyślałem, kim jest ten facet? Nie wiedziałem, czym jest freestyle w jeździe na nartach. Właśnie skończyłem związek i chodziłem na terapię, to nie był dobry moment, więc kiedy zaproponował spotkanie, w zasadzie na randkę, poprzez Instagram, nie mogłem tego zrobić.

Gus Kenworthy Matt Wilkas

Gus wspomina ten moment w taki sposób:

Widziałem Matta w filmie “Gayby”. Jego filmiki pojawiły mi się na Instagramie, obejrzałem kilka z nich (…). Zacząłem go obserwować, a on mnie. Napisałem do niego na Instagramie długą wiadomość: “Hej, myślę, że jesteś naprawdę zabawny, i wydajesz się być uroczy, i naprawdę cieszę się, że obserwuję cię na Instagramie. Właściwie to nie wyszedłem jeszcze z szafy, za kilka tygodni jadę do Nowego Jorku, może wybrałbyś się ze mną na kawę”. Odpowiedział, że chętnie wybierze się ze mną na kawę. Ale się nie udało. Napisałem do niego ostatniego dnia mojego pobytu w NY, ale się nie udało, myślę, że dobrze się wówczas stało.

Gus Kenworthy Matt Wilkas Gus Kenworthy Matt Wilkas

Okazuje się, że jednak są też sytuacje, z którymi obaj chłopcy muszą się mierzyć. Matka Matta nie chciała poznać Gusa, ale dyskusyjny jest też status ich związku. Gus wyjaśnia:

Wszystkie związki wymagają pracy, a my na pewno zaczęliśmy sobie z tego zdawać sprawę. Podróżuję, jeżdżę na nartach, mam treningi i zawody. Matt mieszka w Nowym Jorku, nie może się przenieść do Denver. Ponadto, byłem w związku odkąd skończyłem 18 lat, który trwał 5 lat, i nadal nie mam zbyt dużego seksualnego doświadczenia. Nigdy nie chciałbym poświęcić mojej relacji z Mattem, ale rozmawialiśmy o tym, że on nie chce mnie pozbawić doświadczania różnych rzeczy, zwłaszcza gdy jestem młody. Nie wiem dokładnie, co ma to oznaczać. Nie jesteśmy w otwartym związku i nie zerwaliśmy. Ale też nie wzięliśmy ślubu.

Musicie przyznać, że urocza z nich para, prawda?

Gus Kenworthy Matt Wilkas

Źródło Out
Spodobają ci się również

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.