Program “Queer eye for the straight guy” wraca na ekrany

0

Program “Queer Eye for the Straight Guy” wraca na ekrany. To reality show, które nadawane było przez stację telewizyjna Bravo w latach 2003 – 2007. Tym razem za wyprodukowanie programu odpowiedzialny będzie serwis Netflix.

“Queer Eye for the Straight Guy” wyprodukuje Netflix

W programie zobaczymy zespół ekspertów, gejów, którzy będą doradzać w sprawach mody zwykłym, przeciętnym facetom heteroseksualnym.

Producenci programu w swoim oświadczeniu odnieśli się do nowej prezydentury w Stanach Zjednoczonych: “W czasie, gdy Ameryka jest podzielona, ​​a przyszłość wydaje się niepewna, zespół pięciu dzielnych mężczyzn spróbuje zbliżyć nas do siebie za pomocą śmiechu, serca i odpowiedniej ilość kremu nawilżającego”.

“Queer Eye for the Straight Guy” stał się niespodziewanym hitem, kiedy 14 lat temu program trafił do telewizji. Chociaż niektórzy początkowo krytykowali pokazywanie głównie gejowskich stereotypów, zyskał uznanie za pozytywny wpływ na odbiór środowiska LGBT oraz interakcji między gejami i heteroseksualistami.

Gejowska organizacja monitoringu mediów GLAAD wyróżniła program dwukrotnie nagrodą “Outstanding Reality Programme Award” w 2004 i 2005 roku. Program zdobył również nagrodę Emmy w 2004 roku.

Co prawda Netflix planuje, że w nowej wersji programu pojawia się zupełnie nowi eksperci od mody, to plotki głoszą, że poprzednia piątka w jakimś stopniu również będzie zaangażowana.

Źródło Deadline
Spodobają ci się również

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.