Tom Daley i cyberseks z fanem

zdjęcia pochodzą z Fan Page'a Toma Daleya
0

Tom Daley to brytyjski skoczek do wody, olimpijczyk, który swojego coming outu dokonał za pośrednictwem filmu zamieszczonego w serwisie YouTube. Od tego momentu wszyscy bacznie przygadają się nie tylko jemu, ale również jego związkowi z producentem i reżyserem Dustinem Lancem Blackiem, który zdobył Oscara za scenariusz do filmu „Obywatel Milk”.

Tom Daley uprawiał cyberseks

Mimo, że Tom i Dustin wydają się być szczęśliwi, to tak jak w przypadku każdej pary, od czasu do czasu przeżywają też trudniejsze momenty. Otwarcie nawet przyznali, że mieli przerwę w swoim związku, gdy Tom przygotowywał się do Olimpiady w Rio, a Dustin kończył pracę na telewizyjnym projektem w Stanach Zjednoczonych.

I właśnie podczas tej przerwy Tom wysyłał nagie zdjęcia i filmiki do 23-latka z Liverpoolu. W wywiadzie dla magazynu The Sun wyjaśnił:

Mam 22 lata i jeśli kontaktujesz się z kimś za pośrednictwem mediów społecznościowych, to rożnie bywa. Nie było w tym nic ponad to. Nigdy się nie spotkaliśmy. We współczesnym świecie takie rzeczy mogą się zdarzyć. Pewne rzeczy są bardziej dostępne online i rozprzestrzeniają się jak pożar. Ludzie odkrywają i dowiadują się jak to jest, co i jak łatwo można zrobić i nawet nie zastanawiają się nad tym, co robią online.

Tom przyznaje również, że ta sytuacja zbliżyła go i Dustina jeszcze bardziej.

Nie mamy przed sobą tajemnic. Jesteśmy szczerzy i otwarci. Kiedy do siebie wróciliśmy, powiedziałem mu o wszystkim.

Źródło The Sun
Spodobają ci się również

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.