Jak spędzić Walentynki będąc singlem?

0

Walentynki, czyli Dzień Zakochanych, który corocznie obchodzony jest 14 lutego, to święto, które nikomu nie jest obojętne. Albo je lubisz albo nienawidzisz. Wszystko zależy od twojej sytuacji uczuciowej. Nie ma co ukrywać, że jak jesteś w związku, to Dzień Zakochanych, mimo tego, że niektórzy powtarzają jak zdarta płyta, że uczucia należy okazywać codziennie, a nie od święta, jest całkiem przyjemną odmianą od codzienności. W sytuacji, gdy nie jesteś sparowany i jeszcze nie znalazłeś swojej połówki, to mnogość czerwonych serduszek, kartek, słodyczy zabarwionych na czerwono, braku miejsc w restauracjach czy barach, może przyprawić o odruch wymiotny. Spokojnie. Zaradzimy coś na to, żeby ten dzień, mimo tego, że póki co nie masz chłopaka, nie urastał do rangi koszmaru i pokażemy ci jak spędzić Walentynki będąc singlem?

Jak spędzić Walentynki będąc singlem?

Po pierwsze nie koncentruj swojego myślenia na tym, że gdzieś tam na świecie jest ta jedyna osoba specjalnie dla ciebie. Tak, brzmi to bardzo romantycznie, ale na świecie mieszka ponad 7 miliardów ludzi. Owszem, geje i biseksualiści to mniejszość, ale mimo wszystko spośród nich więcej niż jedna osoba będzie się tobą interesować. Zatem już wiesz i możesz odetchnąć z ulgą, bo przyszłość ma dla ciebie więcej niż jedną opcję.

Po drugie romantyczną chwilę możesz też spędzić sam ze sobą. Kieliszek wina (lub cztery). Kąpiel w pianie. Zafunduj sobie masaż. Zamów jedzenie z ulubionej restauracji. Kup sobie czekoladki. Obejrzyj ulubiony serial na Netflixie. Ty najlepiej wiesz, co lubisz i co sprawia ci przyziemność, więc w ten dzień możesz robić wszystkie ulubione rzeczy.

Walentynki Dzień ZakochanychPo trzecie zawsze możesz spędzić ten dzień lub wieczór z przyjaciółmi, którzy tak jak ty są singlami. Idźcie do restauracji i bawcie się w swoim towarzystwie, co tylko uświadomi ci, że nie jesteś na tym świecie sam, że są ludzie, przy których czujesz się sobą, którzy kochają cię takiego jaki jesteś i z którymi możesz rewelacyjnie spędzić czas.

Na koniec dnia pomyśl o tym, że jesteś singlem i póki co codziennie kładziesz się do łóżka sam, a Walentynki to po prostu kolejny dzień. Jak się już zakochasz i będziesz miał przy sobie swojego partnera, to wówczas będziesz się cieszył i obdarowywał go miłością każdego dnia.

Źródło Pride
Spodobają ci się również

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.