Ricky Martin poznał swojego partnera na Instagramie

0

Okazuje się, że Instagram poza tym, że jest platformą społecznościową do udostępniania zdjęć, to stał się też portalem randkowym. Ricky Martin poznał swojego partnera na Instagramie właśnie. Tym samym dołącza do grona, w którym jest już sportowiec Gus Kenworthy, który również swojego partnera poznał w ten sam sposób.

Ricky Martin poznał swojego partnera na Instagramie

Ricky w listopadzie ubiegłego roku w talk show Ellen DeGeneres przyznał, że spotyka się z Jwanem Yosefem, którego nagą fotkę mogliście zobaczyć w jednym z naszych artykułów.

W ubiegłym tygodniu Martin podczas wywiadu radiowego w audycji SiriusXM Andy’ego Cohena ujawnił, że swojego przyszłego męża poznał na Instagramie, gdzie wymieniali wiadomości przez pół roku, zanim doszło do spotkania.

„Poznałem mojego narzeczonego na Instagramie. Jestem kolekcjonerem sztuki, a on jest artystą. Napisałem do niego, a potem rozmawialiśmy przez sześć miesięcy nie słysząc nawet jego głosu. Rozmawialiśmy o sztuce, nic sexy, nic, przysięgam. A potem pewnego dnia poleciałem do Londynu i spotkałem go, i tyle. Jesteśmy ze sobą ponad rok”.

Fragment radiowego wywiadu z Martinem obejrzycie poniżej.

Źródło Attitude
Spodobają ci się również
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.