Colton Haynes zaręczony! Pomogła Cher

0

Colton Haynes, 28-letni aktor, którego możecie kojarzyć z serialu „Arrow”, powiedział „tak” swojemu partnerowi Jeffowi Leathamowi! Zaręczyny obwieścił na swoim instagramowym profilu. Udział w zaręczynach miała również Cher.

Colton Haynes zaręczony!

Haynes, który oficjalnie wyszedł z szafy w wywiadzie udzielonym Entertainment Weekly w maju 2016 roku o swoim związku z 46-letnim Jeffem Leathamem poinformował w Walentynki. Ich publiczny debiut jako para miał miejsce kilka tygodni temu podczas imprezy tuż po Oscarach.

Oświadczyny odbyły się na plaży pośród świec podczas urlopu w ośrodku Las Ventanas al Paraiso w Los Cabos w Meksyku.

https://www.instagram.com/p/BRjCXv5jdH-/

Leathama wspomogła Cher. Według osoby z otoczenia Coltona, Jeff rozpoczął ten romantyczny moment od wideo, na którym Cher zaśpiewała ich ulubioną piosenkę. Wokalistka zwróciła się do Coltona: „Tak, mam Cię kochanie! (ang. „So, I got you babe!” – fragment piosenki Cher) Dobra, to jest dla ciebie, wiesz co to jest, wiesz, co masz robić teraz i to będzie najlepsza rzecz na świecie i zadzwoń do mnie, żeby powiedzieć jak to wszystko wyszło, dobrze?!”.

https://www.instagram.com/p/BRjPXpZDQnt/

W dalszej kolejności pojawiły się wideo wiadomości od najbliższej rodziny oraz znajomych m.in. Melanie Griffith czy Sereny Williams.

Po tym jak Colton Haynes powiedział „tak” z głośników rozbrzmiało „Marry You” Bruno Marsa, wokół wybuchały fajerwerki, a panowie tańczyli na plaży.

https://www.instagram.com/p/BRlKz6qDPp4/

Spodobają ci się również
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.