Seks na siłowni? 40% gejów przyznaje, że tak.

0

Okazuje się, że seks na siłowni to nie tylko coś, o czym wielu z was fantazjuje, czy też ogląda w filmach porno. Męska marka sportowej odzieży Differio przeprowadziła ankietę, której wyniki są zaskakujące.

Seks na siłowni

W przeprowadzonej ankiecie 40% respondentów przyznało się do uprawiania seksu na siłowni, podczas gdy 6% przyjęła numer telefonu od faceta, by spotkać się z nim w innym terminie.

Ponadto 19% ankietowanych stwierdziło, że korzystają z siłowni tylko w ramach treningu, ale 35% przyznaje, że chociaż nigdy nie skorzystali z okazji uprawiania seksu w szatni, to nie są przeciwni takiemu pomysłowi.

siłowniaW ubiegłym tygodniu jeden z serwisów randkowych podał „optymalną” liczbę osób, z którymi należy się przespać przed śmiercią. Według ich wątpliwych danych ta liczba to 12. Około 40% mężczyzn stwierdziło, że pomiędzy 10, a 14 partnerami seksualnymi znajduje się ta „właściwa liczba”.

Badania serwisu wskazują, że 70% mężczyzn twierdzi, że mniej niż 10 partnerów wskazuje na „brak doświadczenia w seksie i pewien niedostatek w sypialni”.

Źródło Instinct Magazine Attitude
Spodobają ci się również
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.