Darren Criss przygotowuje się do roli w serialu ACS: Versace

0

Jeśli nie kojarzycie, kim jest Darren Criss, to śpieszymy z podpowiedzią. Dotychczas jego największym osiągnięciem była rola w serialu „Glee”, gdzie wcielił się w postać geja Blaine’a. Obecnie jednak aktor przygotowuje się do roli w drugim sezonie „American Crime Story”, który tym razem poświęcony będzie zabójstwu Gianni’ego Versace.

Darren Criss pracuje nad sylwetką

Darren do tej pory kojarzony z rolą Blaine’a pokazywał się w telewizji kompletnie ubrany. Jego bohater w serialu „Glee” miał upodobanie do noszenia muszek. Do nowej roli aktor jednak przygotowuje się starannie, pracując nad sylwetką.

Darren Criss
Darren Criss jak Blaine Anderson w serialu „Glee”

Na początku miesiąca w internecie pojawiło się zdjęcie z planu „Zabójstwa Gianniego Versace: American Crime Story”, na którym aktor ma na sobie wyłącznie czerwone kąpielówki.

Darren CrissAktor podsyca atmosferę i na swoim instagramowym profilu opublikował zdjęcie, na którym stoi kompletnie nagi. Zdjęcie opatrzył podpisem, który nawiązuje do tego wcześniejszego, w kąpielówkach: „To co jest bardziej czerwone? Moja opalenizna, moje speedo, czy Wasza twarz?”.

‪So what's more red? My sunburn, my speedo, or YOUR FACE???‬ #ACSVersace

A post shared by Darren Criss (@darrencriss) on

Zdecydowanie widać, że Darren pracuje nad sylwetką.

Spodobają ci się również
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.