Finał Mister Gay Poland 2017 już 8 lipca!

0

Wybory Mister Gay Poland 2017 zbliżają się do finału. Już 8 lipca poznamy zwycięzcę tegorocznej edycji. Impreza finałowa odbędzie się w Poznaniu w klubie HAH Poznań. Tym samym symboliczną koronę odda Andrzej Berg.

Finał Mister Gay Poland 2017

Jak zdradza organizator wydarzenia Paweł Zabilski w tym roku założeniem konkursu jest, by lepiej poznać kandydatów, dlatego też uczestników czekają testy z wiedzy o środowisku LGBT oraz angielskiego, a ponadto: “każdy z finalistów będzie odpowiadał na pytania od jury konkursu w rozmowach indywidualnych. Tak aby dokonać najlepszego wyboru!”. Wygląda na to, że łatwo nie będzie.

W piątek, w wieczór poprzedzający galę finałową, odbędzie się impreza „Mega Draq Queen Night”, na której wystąpią najwspanialsze polskie Draq Queens. Również kandydaci na tę okazję również zmienią się w Draq Queens! „Chcemy pokazać solidarność z całym środowiskiem LGBT. Chcemy, też zwrócić uwagę na istotny problem w naszym środowisku, czyli hejt.” – tłumaczy P. Zabilski.

Ważne jest również to, że ruszyło już głosowanie na Mistera Publiczności Gay Poland 2017. Sylwetki kandydatów możecie zobaczyć pod tym linkiem. My już mamy swojego ulubieńca, ale nie zdradzimy, który z chłopaków najbardziej przypadł nam do gustu.

Przyszły Mister Gay Poland 2017 będzie reprezentować Polskę w konkursie Mr. Gay Europe 2017, który odbędzie się w dniach 1 – 5 sierpnia w Sztokholmie.

Zachęcamy do głosowania!

Spodobają ci się również

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.