Tors u faceta – owłosiony czy gładki? – wynik badania

0

Nie ukrywamy, że na naszej redakcji największe wrażenie robią mężczyźni, którzy posiadają owłosiony tors. Pisaliśmy nawet o tym, że owłosione torsy są modne, a także podawaliśmy powody, by tego owłosienia się nie pozbywać. Jeden z portali internetowych, niech was nie zmyli nazwa, MissTravel.com przeprowadził badanie wśród gejów oraz heteroseksualnych kobiet na temat tego, co preferują: owłosiony czy gładki tors? Poniżej znajdziecie wyniki.

Tors u faceta – owłosiony czy gładki?

Okazało się, że 58% homoseksualnych mężczyzn wyraziło opinię, że lubią owłosionych facetów. Z kolei 61% kobiet przyznało, że woli facetów, którzy nie są owłosieni.

torsW tym roku przedstawiono też wyniki badania, które jasno wskazały, że geje preferują mężczyzn z zarostem na twarzy, a w 2013 r. serwis Manhunt opublikował wyniki swojego badania, według którego 79% gejów uważa, że mężczyźni powinni zostawić swoje owłosienie, a tylko 21% przyznało, że powinni je golić.

Wracając do wyników serwisu MissTravel.com to dodatkowo dowiedzieliśmy się, że prawie połowa mężczyzn przycina/stylizuje swoje owłosienie na klatce piersiowej, podczas gdy 46% goli je całkowicie.

Doskonale wiemy, że to wyłącznie kwestia preferencji, ale jesteśmy ciekawi, co sądzą nasi czytelnicy. Będziemy wdzięczni za głosy w naszej krótkiej sondzie.

SONDA

[yop_poll id=”2″]

Źródło Queerty
Spodobają ci się również

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.