7 najgorszych typów facetów w aplikacjach randkowych

1

Aplikacje randkowe dla gejów, podobnie jak i wszystkie inne, mają ułatwiać nieco życie. Zakładasz profil na Grindrze, Sruffie lub w innej aplikacji z myślą, że każdy sposób jest dobry, by poznać kogoś wyjątkowego. Tak, czasem się udaje, ale potrzeba bardzo dużo cierpliwości. Zanim ten właściwy chłopak się pojawi na pewno traficie też na pewien rodzaj mężczyzn, którzy spowodują u was wątpliwości, czy to był dobry pomysł. Dlatego by was ostrzec przygotowaliśmy listę 7 najgorszych typów facetów w aplikacjach randkowych.

7 najgorszych typów facetów w aplikacjach randkowych

NIE SZUKAM ZWIĄZKU

Obcokrajowcy często w swoich profilach używają skrótu NSA, który pochodzi od angielskiego zwrotu “no string attached” i w wolnym tłumaczeniu znaczy “Nie szukam związku, jedyne czego mi brakuje w życiu to seks”. Byle szybko, byle gdzie. Może też oznaczać, że właściciel profilu szuka przyjaciół, z którymi miło spędza się czas wolny, a także będzie mógł pójść do łóżka (ang. friends with benefits).

I jeszcze ostrzeżenie. Warto dokładnie przeczytać profil takiej osoby, bo często okazuje się, że już ma partnera i albo funkcjonują w tzw. otwartym związku lub po prostu go zdradza, gdy nadarza się okazja.

TYLKO MĘSCY

Ten rodzaj facetów najczęściej uważa siebie za super macho i nie zwraca uwagi na tzw. “przegiętych” lub “sfeminizowanych” gejów, bo uważa ich za zbyt “głośnych”, skupiających na sobie uwagę. Najczęściej poszukują facetów podobnych do siebie, którzy są dobrze zbudowani, umięśnieni, owłosieni i z penisem rozmiaru XXL.

O ile można zrozumieć preferencje dotyczące potencjalnego partnera, to zupełne izolowanie się od niepasującej do ich wyobrażeń części środowiska pogłębia jedynie stereotypy, które wpływają na dyskryminację wewnątrz gejowskiej społeczności.

sport fitnessPRZEŚLADOWCY

Najpierw wysyłają “Cześć”. Ty nie odpowiadasz lub odpisujesz “Cześć, nie jestem zainteresowany, pozdrawiam”. Dziesięć godzin ponownie otrzymujesz wiadomość “Witaj!”. Jeśli jesteś wystarczająco uprzejmy, ponownie odpiszesz, że nie jesteś zainteresowany. Szesnaście godzin później otrzymujesz znowu: “Cześć!”.

Ten rodzaj faceta to prześladowca, który nie przyjmuje odpowiedzi “nie”. Jedynym rozwiązaniem jest zablokowanie takiej osoby, bo będzie wciąż do ciebie pisał. I jeszcze jedno, odpisanie komuś, że nie jest się zainteresowanym nie jest złe, natomiast prześladowanie i obsesyjne wysyłanie wiadomości zdecydowanie jest.

OD RAZU ZWIĄZEK

Każdy sposób, by zwiększyć swoje szanse na znalezienie partnera jest dobry. Są jednak mężczyźni, którzy po wymienieniu pięciu lub dziesięciu wiadomości uważają, że teraz to już jesteście razem i tworzycie parę. Można ich określić też mianem “stalkerów”, bo pojawiają się w miejscach, o których wspominałeś, że będziesz. Przerażające, prawda?

UZALEŻNIONY

Narkotyki są złe i nie będziemy wchodzić z nikim w polemikę na ten temat. Trzymaj się z daleka od facetów, którzy szukają seksu pod ich wpływem.

Dalecy jesteśmy od moralizatorstwa, ale zastanów się przez moment. Już umówienie się z obcym mężczyzną w jego mieszkaniu nie jest bezpieczne. A jeśli dołożysz do tego narkotyki, po zażyciu których ludzie zachowują się w rozmaity sposób, to niebezpieczeństwo wzrasta jeszcze bardziej. Pomyśl dwa razy, zanim się zdecydujesz na taką randkę.

CZŁOWIEK DUCH

Wymieniacie wiadomości i super wam się rozmawia. Proponujesz spotkanie, ale on nie może znaleźć czasu, bo akurat ma plany. No cóż, zdarza się, możesz poczekać dwa dni. Umawiacie się ponownie, a on 4 godziny przed spotkaniem informuje cię, że nie da rady. Ponownie się nie udało. I ponownie, ponownie.

Człowiek-duch, który czerpie radość ze skupiania na sobie uwagi i otrzymywania komplementów.

7 najgorszych typów facetówGWIAZDA SOCIAL MEDIÓW

Obecnie niemal każda aplikacja pozwala na dodanie do swojego profilu linków do kont w innych portalach społecznościowych. To jest bardzo fajne, bo pozwala ocenić, czy facet prowadzi normalne życie, czy też ma fałszywy profil. Są też jednak tacy, którzy wykorzystują aplikacje randkowe tylko do promowania swoich profili w social mediach.

Jak to się dzieje? Zazwyczaj w aplikacji randkowej mają zdjęcie profilowe, na którym nie pokazują twarzy. Kiedy zwracasz im uwagę, że lubisz widzieć z kim rozmawiasz, zazwyczaj odpowiadają, że znajdziesz je na Instagramie, który zupełnym przypadkiem jest profilem prywatnym, więc musisz wysłać prośbę o dodanie do obserwowanych, aby zobaczyć więcej zdjęć. Bam! Jesteś kolejnym obserwującym w wielkiej grupie ludzi, którzy po prostu chcieli zobaczyć twarz tego faceta.

To nasza lista 7 najgorszych typów facetów w aplikacjach randkowych. Miałeś okazję poznać któregoś z nich? A może dodałbyś kolejny rodzaj?

 

Źródło Gay Pop Buzz
Spodobają ci się również
1 komentarz
  1. Piotr skomentował

    Dodałbym jeszcze zbieraczy lajków…

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.