Guilty pleasures czyli wstydliwe przyjemności

2

Często się ich wstydzimy, a już na pewno o nich nie opowiadamy z obawy przed tym, że inni będą z nas szydzić i przypomną nam o nich w najmniej oczekiwanym momencie. Wstydliwe przyjemności, czyli po angielsku guilty pleasures. Dodam tylko, że każdy z nas jakieś ma.

Guilty pleasures czyli wstydliwe przyjemności

Każdy z nas ma jakieś szczególne przyjemności, które są nieco wstydliwe. Może to być uwielbienie dla filmów animowanych lub czytanie kobiecej prasy. Przeczytajcie cocktajlową listę.

Kosmetyki

Wiadomo, że każdy z nas korzysta, dba o swój wygląd, nawet jeśli zapytani wprost zaprzeczamy twierdząc, że to matka natura stworzyła nas takimi pięknymi, przystojnymi i męskimi.

Jeszcze razWzruszamy się i płaczemy na filmach

Filmy wzruszają, ale faceci zwykle próbują to ukryć. Zapewne jeszcze nie wiedzą, że ocierający łzę na filmie facet jest bardzo sexy.

Uzależnienie od gier

Część z was zapewne uzna, że gra na konsoli czy komputerze to strasznie dziecinne, ale naprawdę jest wielu facetów, którzy w taki właśnie sposób odpoczywają i się relaksują. Nic w tym złego, o ile nie ma znamion uzależnienia.

Oglądanie komedii romantycznych

Romantyczne komedie są idealnym rozwiązaniem na relaks. Często faceci nie przyznają się, że bawią ich głupiutkie komedie romantyczne, w których zbieg zabawnych okoliczności służy zwykle połączeniu głównych bohaterów.

Śpiewanie mainstreamowych piosenek

Wiadomo nie od dziś, że kto jak kto, ale geje uwielbiają energetyczne piosenki Tylor Swift, Madonny czy Lady Gagi. Nawet wtedy, kiedy mówią, że nie przepadają za tymi wokalistkami, to okazuje się, że znają teksty ich piosenek na pamięć.

Gadżeciarze

Faceci uwielbiają gadżety i kupują najnowszego iPhone’a nawet wtedy, gdy ten z ubiegłego roku doskonale się sprawdza.

Czy jesteś uzależniony od Grindra? sextingMiłość do samochodów

Niektórzy mają na ich punkcie fioła. Nie tylko uwielbiają jazdę samochodem, ale czytają o autach w branżowych pismach, porównując osiągi itp. Autor tego portalu przyznaje się od razu, że jedyne co lubi w samochodach to kolor czerwony.

Taniec

Nie ma o czym pisać, wystarczy wybrać się w weekend do jakiegokolwiek gejowskiego klubu.

Oglądanie programów typu reality show

Mężczyźni podobno nie oglądają reality shows. Bzdura! Badania wykazały, że prawie 60% mężczyzn ogląda reality shows. A Wy?

Buty moja miłość

Nie tylko u kobiet występuje miłość do butów. Mężczyźni mają podobnie, a niektórzy nawet nie potrafią się opanować przez zakupem kolejnej pary.

SneakersPod iloma punktami z powyższej listy możecie się podpisać?

Źródło OhLaLaMag
Spodobają ci się również
2 komentarzy
  1. Przemek skomentował

    Oj wieloma! Naprzykład granie w konsole. Może wydawać się to zabawne ale czasami czytuje kobieca prasę. Na wspak są tam czasem ciekawe artykuły. Rowież śmiało mogę nazwać siebie gadzeciażem. Intrygują mnie wszelakiego kalibru nowinki technologiczne.I nie ma się co wstydzić! Pozdro.

    1. Red. Kogut skomentował

      Tak naprawdę nikomu nic do tego, co robimy ze swoim wolnym czasem i co sprawia nam przyjemność 🙂 Pozdrawiam.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.