Nowa płyta Kylie Minogue – “Golden”!

0

W czerwcu ubiegłego roku wspominałem, że Kylie Minogue pracuje nad kolejną płytą i wkrótce powinniśmy usłyszeć nowe piosenki. Czas oczekiwania dobiegł końca, o czym na Twitterze poinformowała sama artystka. Nowa płyta Kylie Minogue będzie nosić tytuł “Golden”!

Nowa płyta Kylie Minogue

Informacje o nowej płycie artystki pojawiły się w mediach społecznościowych i wywołały lawinę spekulacji wokół nadchodzącego czternastego studyjnego albumu Kylie po tym, jak w Paryżu pojawiły się niepotwierdzone plakaty promocyjne.

W ciągu kilku godzin Kylie Minogue zabrała głos na Twitterze i potwierdziła, że jej nowa płyta będzie zatytułowana “Golden”.

https://twitter.com/kylieminogue/status/951163463807700993

Pierwszy singiel prawdopodobnie będzie nosi tytuł “Dancing” i zostanie wydany jeszcze w tym miesiącu. 49-letnia piosenkarka w wywiadzie dla “The Sun” opublikowanym jesienią 2017 r. zdradziła, czego można się spodziewać na jej nowym albumie. Duży wpływ na to co znajdziemy na płycie miało rozstanie artystki z Joshua Sasse.

Powiedziałbym, że jest na nim trochę złamanego serca. Pojechałam do Nashville na dwa tygodnie i narodził się album. Dużo wcześniej pracowałem nad tą płytą, ale pobyt w Nashville bardzo na mnie wpłynął. Piosenki mają w sobie historie. Cudownie było robić różne rzeczy nieco inaczej.

Kylie Minogue Piosenkarka

Czekacie na nową płytę Kylie Minogue?

Spodobają ci się również

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.