Kryształ – nowy cykl imprez w Warszawie!

6

Uwaga, uwaga! Do klubowych wydarzeń skierowanych do środowiska LGBT  dołącza nowa impreza – Kryształ! I muszę przyznać, że bardzo mnie cieszy to, że imprez skierowanych do osób homoseksualnych jest coraz więcej.  Uważam, że w stolicy europejskiego, całkiem dużego kraju takie wydarzenia powinny być czymś naturalnym i regularnym. Pogoda w Warszawie nie jest co prawda taka jak w Barcelonie czy Rzymie, ale liczę na to, że Kryształ rozgrzeje nieco stolicę w tym zimowym sezonie.

Kryształ – New in Town!

kryształ

Pierwsza impreza, która ma być początkiem całego cyklu comiesięcznych wydarzeń dla mężczyzn, odbędzie się 9 lutego w warszawskim klubie Odessa.

Od organizatorów dowiedziałem się, że nie zamierzają wiązać się z jednym, konkretnym klubem, pokazując różne miejsca, gdzie rządzić będzie tolerancja. Głównie chodzi o to by było “ciemno, duszno, parno, a przede wszystkim męsko”. Kryształ jest wydarzeniem kulturalno-eventowym pokazującym tolerancyjne kluby / miejsca, ale także społeczność na mapie Warszawy.

Kryształ ma być alternatywą dla komercyjnych klubów branżowych oraz chce wyjść poza warszawski światek. Można się zatem spodziewać zagranicznych wykonawców i performerów. Ma to być mieszanka wybuchowa, co przełoży się na muzykę, od deep house po mocne techno (zagraniczne bookingi), oraz występy live, od vocalnych po instrumentalne, a także specjalną scenografię.

kryształNie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić was 9 lutego do klubu Odessa w Warszawie, byście mogli się przekonać, czy zapowiedzi organizatorów spełniły wasze oczekiwania.