Kryształ – nowy cykl imprez w Warszawie!

6

Uwaga, uwaga! Do klubowych wydarzeń skierowanych do środowiska LGBT  dołącza nowa impreza – Kryształ! I muszę przyznać, że bardzo mnie cieszy to, że imprez skierowanych do osób homoseksualnych jest coraz więcej.  Uważam, że w stolicy europejskiego, całkiem dużego kraju takie wydarzenia powinny być czymś naturalnym i regularnym. Pogoda w Warszawie nie jest co prawda taka jak w Barcelonie czy Rzymie, ale liczę na to, że Kryształ rozgrzeje nieco stolicę w tym zimowym sezonie.

Kryształ – New in Town!

kryształ

Pierwsza impreza, która ma być początkiem całego cyklu comiesięcznych wydarzeń dla mężczyzn, odbędzie się 9 lutego w warszawskim klubie Odessa.

Od organizatorów dowiedziałem się, że nie zamierzają wiązać się z jednym, konkretnym klubem, pokazując różne miejsca, gdzie rządzić będzie tolerancja. Głównie chodzi o to by było “ciemno, duszno, parno, a przede wszystkim męsko”. Kryształ jest wydarzeniem kulturalno-eventowym pokazującym tolerancyjne kluby / miejsca, ale także społeczność na mapie Warszawy.

Kryształ ma być alternatywą dla komercyjnych klubów branżowych oraz chce wyjść poza warszawski światek. Można się zatem spodziewać zagranicznych wykonawców i performerów. Ma to być mieszanka wybuchowa, co przełoży się na muzykę, od deep house po mocne techno (zagraniczne bookingi), oraz występy live, od vocalnych po instrumentalne, a także specjalną scenografię.

kryształNie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić was 9 lutego do klubu Odessa w Warszawie, byście mogli się przekonać, czy zapowiedzi organizatorów spełniły wasze oczekiwania.

Spodobają ci się również
6 komentarzy
 1. Mirek skomentował

  To zwyczajna impreza dla cpunow!
  Coraz więcej tzw. ‘Chem.’ W środowisku nie wróży niczego dobrego.
  Widać znudziło się już bzykanie z kimkolwiek i gdziekolwiek.

  1. Red. Kogut skomentował

   Ocenianie imprezy, która jeszcze nie miała miejsca, jest krzywdzące dla organizatorów.

 2. Jaqb skomentował

  warto dodać, że to kontynuacja coxy, które się poślizgnęło na skórce od banana

  1. Red. Kogut skomentował

   Kontynuacja raczej nie. Tylko zupełnie nowa impreza. 🙂

 3. Gość skomentował

  Lesbijki organizują męska imprezę i organizatorka na niej gra tylko pod innym pseudonimem niż na swoich lesbijskich imprezach McHienk. Co ona wie o męskiej „zabawie”? Po dwa jak nic trąci kopia legendarnego COXY !!! Niestety portale jeszcze przykładają rękę do reklamy Wstyd !!!

  1. Red. Kogut skomentował

   A jakie znaczenie ma tutaj płeć organizatora imprezy?

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.