Penisy coraz dłuższe! – wyniki badania

0

Niby badanie, ale potraktujcie je z przymrużeniem oka. Producent prezerwatyw SKYN oraz londyński King College przeprowadzili badanie długości penisów. Okazało się, że penisy są coraz dłuższe!

Penisy coraz dłuższe!

Tak naprawdę opublikowane wyniki to kontynuacja badania z ubiegłego roku, które dowiodło, że przeciętny rozmiar penisa w Wielkiej Brytanii wynosił około 5,16 cala (1 cal=2,54 cm; czyli niewiele ponad 13 cm).

W nowym badaniu zapytano 152 121 mężczyzn o wielkość ich penisów i okazało się, że długość poprawiła się w stosunku do zeszłego roku. Dla mężczyzn w Wielkiej Brytanii w wieku 18-34 średni rozmiar penisa to 6,1 cala (czyli prawie 15,5 cm).

seks analny bez prezerwatywyJak to możliwe?

Otóż przede wszystkim należy pamiętać o tym, że są to dane deklaratywne. Osoby odpowiedzialne za “badanie” poprosiły respondentów o podzielenie się rozmiarem swojego penisa online. Pamiętajcie też, że często mężczyźni kłamią na temat wielkości swojej męskości, dlatego nie należy wyników takiego badania traktować poważnie.

W ubiegłym roku prezentowałem Wam badania FS Mag na temat penisów. 38% badanych stwierdziło w nich, że czuje niepokój związany z rozmiarem swoje członka.

A teraz zabawa dla Was? Tylko nie oszukujcie, bo będziecie musieli przedstawić dowód zdjęciowy.

[yop_poll id=”9″]

Źródło Gay Star News