Model Barrett Pall: “Gejom nie jest lekko w tej branży”

0

Model Barrett Pall podzielił się swoimi odczuciami dotyczącymi modelingu. Wydawać by się mogło, że w branży, w której pracuje wiele osób homoseksualnych, bycie gejem nie stanowi problemu, tymczasem, jak twierdzi Barrett: “Nauczyłem się na własnej skórze, że bycie gejem sprawia, że praca jako model jest o wiele trudniejsza”.

Barrett Pall o cieniach pracy w modelingu

W filmie opublikowanym na YouTube’ie zatytułowanym “Dlaczego ciężko być modelem gejem #MeToo”, Pall opowiada o tym, jak myślał, że coming out pomoże mu w karierze. Niestety były to złudne nadzieje.

“To działa przeciwko tobie” – mówi. “Wiele osób, które dzierżą władzę w tej branży i podejmują ważne decyzje dotyczące tego, kto zostanie obsadzony i będzie mógł wykonywać tę niesamowitą pracę, nadal obawia się opinii Ameryki Środkowej i, w dużej mierze, ich siły nabywczej”.

Barrett PallPall mówi również o oskarżeniach o niewłaściwe zachowanie wytyczonym przeciwko znanym fotografom mody Bruce’owi Weberowi i Mario Testino.

Opowiada o tym, że często te niechciane zachowania są niejako odpowiedzią na to, że “jesteś gejem, oni są gejem, i powinieneś uznać te zachowania, że są w porządku, i powinieneś je polubić”.

Barrett PallModel nazywa to “chorą zemstą” i “grą”, którą tworzą posiadający władzę homoseksualiści w branży modelingu i mody.

“Kiedy wchodzisz w tę branżę, była i nadal jest ta niepisana umowa, że ​​robisz to, co musisz, aby brać udział w kampaniach i pracować z niektórymi fotografami” – dodaje Barrett Pall.

Cały film możecie obejrzeć poniżej.

Źródło Queerty