Zawodnik wrestlingu Jake Atlas wyszedł z szafy

0

Zawodnik wrestlingu Jake Atlas miał bardzo udany rok 2017. Pochodzący z Los Angeles Jake został uhonorowany tytułem “Rookie of the Year” w Południowej Kalifornii. Po otrzymaniu tego tytułu wyszedł z szafy i potwierdził, że jest gejem.

Zawodnik wrestlingu Jake Atlas wyszedł z szafy

Jake opowiedział w rozmowie z portalem Gay Star News o swojej pasji jaką jest wrestling.

Wrestling jest w mojej rodzinie od urodzenia. Jako dzieci, moja mama i tata byli zapalonymi fanami libre (wrestlingu) w Meksyku. Ich rodzice zabierali ich na pokazy w słynnej Arena Coliseo w Guadalajara, Jalisco, w Meksyku. To tradycja przekazana mojemu starszemu bratu, a następnie mi.

Jake Atlas zawodnik wrestlingu

Jake Atlas dołączył do Akademii Santino Bros Wrestling w Los Angles w 2014 roku i rozpoczął oficjalne szkolenie. Trenował 3-4 dni w tygodniu, a zadebiutował 6 sierpnia 2016 roku.

Thank you to Sparkey Ballard, Marcus Mac, & John LaRocca for giving me great opportunities to grow as a wrestler up in Northern California this year. Every experience has been nothing short of exceptional and inspiring. I couldn’t be more proud to have represented Joey, Robby, Zokre, Phoenix Star and every wrestler to come out of Santino’s last night. Wrestling is very tough on me mentally and as the year comes to a close in the coming weeks, I feel it’s back to the drawing board. Though I have exciting ventures coming up, I feel that I’ve been hit or miss. I don’t want to feel that way anymore. I want to be a hit. I was born to do this. This year was a warm up to try everything that works and everything that doesn’t. You never stop learning. Lucky for me, I love learning. It’s one of my main fundamentals. We tend to always share our successes, but to get there, you experience failures. It’s important to highlight that on your way up. Authenticity is rare in today’s society. This is where I stand today, but it won’t be where I stand tomorrow. I will do whatever it takes to rise to the top and get to where I want to go. It’s only a matter of time.

A post shared by “Superstar” Jake Atlas (@iamjakeatlas) on

Po tym jak uhonorowano go tytułem “Rookie of the Year” uznał, że to dobry moment, by zrobić coming out.

Jake przyznał, że zwlekał z tym, ponieważ miał obawy.

“Wrestling to także bardzo męski sport, który nie jest obyczajowo postępowy. Bałem się jakiejkolwiek nienawiści, sprzeciwu i odrzucenia. Obawiałem się, że powstrzyma mnie to od spełnienia marzenia mojego życia o jednodniowym zmaganiu się w ramach WWE”.

Mimo obaw, reakcja na coming out zaskoczyła samego Jake’a. Otrzymał wsparcie od przyjaciół, promotorów, wiele osób z kręgu wrestlingu dzieliło się z nim swoimi historiami.

Źródło Gay Star News
Spodobają ci się również

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.