Seks analny – jak często? Wyniki badania

0

Seks analny to nic nadzwyczajnego, jeśli jesteś gejem. Owszem, są tacy, którzy z różnych powodów nigdy go nie uprawiają, ale wydaje się, że to niewielki odsetek. Prywatna klinika chirurgiczna, mająca swoje biura w Nowym Jorku i Los Angeles, zbadała 300 swoich pacjentów zadając im pytania o doświadczenia w seksie analnym.

Seks analny – jak często?

Jedno z kluczowych pytań dotyczyło tego, jak często geje uprawiają seks analny. Okazało się, że ponad 50% respondentów cieszy się seksem analnym kilka razy w tygodniu.

  • 13% – codziennie
  • 39% – kilka razy w tygodniu
  • 24% – kilka razy w miesiącu
  • 5 na 6 gejów uprawia seks analny kilka razy w roku
  • 1 na 6 gejów uprawia seks rzadziej niż raz w roku

seks analny bez prezerwatywyBiorąc pod uwagę rolę odgrywaną podczas seksu analnego, to różnice były niewielkie. 39% badanych wskazało, że preferuje bycie aktywnym, 33% – bycie uniwersalnymi, a 29% – bycie pasywnymi (ze względu na zaokrąglone części dziesiętne suma przekracza 100%).

Poruszając temat higieny okazało się, że większość facetów przywiązuje do tego ogromną wagę. 78% respondentów twierdzi, że myśli o higienie zawsze lub w większości przypadków podczas seksu analnego, w porównaniu do zaledwie 9%, którzy nigdy tego nie robią.

Więcej artykułów dotyczących seksu znajdziesz w zakładce Kogut Dobra Rada, a tam m.in. o niezręcznych sytuacjach podczas seksu, błędach, które popełniają początkujący pasywni, o czym marzą aktywni podczas seksu.

ANKIETA

[yop_poll id=”10″]

Źródło Queerty