Gus Kenworthy opowiada o otwartym związku

zdjęcia: Taylor Miller dla "Gay Times"
0

Zdecydowanie mam do niego słabość. Zapewne niejeden z was również. Gus Kenworthy, amerykański sportowiec, udzielił wywiadu magazynowi “Gay Times”, w którym opowiedział m.in. o swoim związku. Całość zilustrowana została bardzo przyjemną dla oka sesją zdjęciową.

Gus Kenworthy opowiada o swoim związku

Gusa nie trzeba wam przedstawiać, bo gościł na Cocktajl.pl wielokrotnie. Jest sportowcem-gejem, jest przystojny, a do tego wydaje się być po prostu sympatycznym facetem.

Na cocktajlowym FanPage’u wspominałem również jego reklamę dla jednej z marek, w której opowiadał o dumie.

O swoim związku z aktorem Mattem Wilkasem Gus opowiadał już w magazynie “Out”. Tym razem temat podjął ponownie w wywiadzie dla “Gay Times”.

Bycie gejem nie jest jedyną częścią mnie, ale to najlepsza część mnie i jest to część, którą najbardziej lubię.

Gus Kenworthy Sportowiec

Na zimowych Igrzyskach Olimpijskich w 2014 r. w Rosji Kenworthy był jednym z trzech amerykańskich sportowców, którym udało się zdobyć miejsce na podium w narciarstwie dowolnym. Zdobył srebrny medal. I choć jego ówczesny chłopak był z nim na Igrzyskach, to jeszcze wtedy Gus tkwił w szafie.

Gus KenworthyGus KenworthyNastępnej jesieni Kenworthy ogłosił, że jest gejem w magazynie ESPN i w zeszłym miesiącu wrócił na zimowe Igrzyska Olimpijskie jako jeden z zaledwie dwóch wycomingoutowanych gejów wśród sportowców amerykańskich. Szybko zaprzyjaźnił się z łyżwiarzem figurowym Adamem Ripponem.

“Uwielbiam faceta. Myślę, że jest zabawny, jest taki słodki, taki czarujący” – powiedział Kenworthy o Adamie.

Gus KenworthyGus KenworthyGus KenworthyGus w wywiadzie dla “Gay Times” przyznał, że: “Ważne jest, aby przypomnieć ludziom, że nie ma jednego sposobu na związek. Każda relacja jest wyjątkowa i unikalna, i to, co dobrze funkcjonuje u jednej pary, może nie działać u innej. Należy zauważyć, że relacje homoseksualne są po prostu inne niż heteroseksualne”.

Gus KenworthyGus KenworthyGus KenworthyDodał również: “Zaangażowanie i monogamia to niekoniecznie to samo. Możesz być całkowicie komuś oddany, nawet go poślubić i nadal być w związku, który jest otwarty (…) jeśli istnieje zaufanie i szacunek – dwie najważniejsze rzeczy w każdym związku – wtedy bycie otwartym może przynosić obopólne korzyści zaangażowanym osobom i może faktycznie, na wiele sposobów, pomagać stworzyć silniejszą, bardziej rozwiniętą relację”.

Gus Kenworthy

[yop_poll id=”11″]

Źródło People
Spodobają ci się również

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.