Ricky Martin opowiada o byciu w szafie

0

Piosenkarz Ricky Martin udzielił wywiadu magazynowi „Attitude”, w którym przyznał, że bycie w szafie na początku kariery wpływało nie tylko na niego, ale również mężczyzn, z którymi się spotykał.

Ricky Martin opowiada o byciu w szafie

Jak sam Martin przyznaje: „Byłem nieujawnionym homoseksualistą, który zmuszał również swoich partnerów do ukrywania się. Byłem w związkach z innymi mężczyznami, którzy byli w szafie, ale miałem też relacje z mężczyznami, którzy nie byli w szafie, ale przeze mnie do niej wracali”.

Ricky Martin46-letni piosenkarz przyznał także, że w zasadzie starał się nie dopuszczać do siebie nikogo, ponieważ zupełnie oddał się swojej karierze.

„Całkowicie oddałem się mojej karierze. Nie otwierałem drzwi do nowych związków i nie mówię tylko o tych romantycznych relacjach, ale o jakimkolwiek związku, ponieważ nie chciałem, żeby ludzie mnie za bardzo poznali. Nie chciałem nawet mieć fajnego związku z niesamowitymi producentami lub świetnymi reżyserami filmowymi, ponieważ bałam się, że jeśli spędzą ze mną więcej niż dwie godziny, poznają moją naturę”.

Ricky Martin dokonał coming outu, po latach spekulacji, w 2010 r. Spoglądając wstecz, mówi, że „zmarnował zbyt wiele energii” próbując „manipulować swoją seksualnością”, zamiast po prostu być sobą.

Obecnie piosenkarza możecie oglądać w serialu „American Crime Story: Zabójstwo Gianniego Versace”.

Ricky Martin

Źródło Queerty
Spodobają ci się również
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.