Aktor Colton Haynes znowu jest singlem!

0

W marcu ubiegłego roku informowałem, że aktor Colton Haynes zaręczył się ze swoim 46-letnim partnerem Jeffem Leathamem. W październiku wzięli ślub, a jak donosi obecnie portal TMZ para rozstała się po 6 miesiącach od tego wydarzenia.

Colton Haynes znowu jest singlem

Przyczyny rozstania nie są jasne. Wiadomo natomiast, że gwiazda serialu „Arrow” i jego partner zmienili nagłówki w portalach społecznościowych usuwając z nich nawzajem nazwisko partnera. Haynes usunął też ze swojego Instagrama większość zdjęć, na których był Leatham.

Colton Haynes29-letni aktor i Leatham pobrali się w Palm Springs w Kalifornii w październiku. Uroczystość odprawił Kris Jenner. Para zaręczyła się w marcu 2017 r. Oświadczyny Leathama została uzupełnione o fajerwerki i wiadomość wideo od Cher. Dwa miesiące później Haynes oświadczył się Jeffowi.

3 maja tego roku Haynes opublikował piosenkę, która – z perspektywy czasu – może być wskazówką, że coś było w ich związku nie tak. Nosi ona tytuł „Man It Sucks”. Poniżej możecie wysłuchać utworu.

W internecie pojawiły się pogłoski, że Jeff zdradzał Coltona, ale ten w twitterowym poście temu zaprzecza i jasno wskazuje, że nowa piosenka dotyczy jego innego związku.

Spodobają ci się również
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.