Jake Shears wydaje solowy album

0

Frontman zespołu Scissor Sisters, Jake Shears, wraca na muzyczną scenę! Tym razem nie z zespołem, ale sam. Wyda swój pierwszy solowy album. Płytę zapowiada utwór zatytułowany „Creep City”.

Jake Shears debiutuje solowym albumem

Jake Shears nie próżnuje. Rok 2018 jest dla niego bardzo pracowity. Pod koniec zeszłego roku zapowiedział, że zadebiutuje na Broadwayu jako Charlie Price w musicalu „Kinky Boots”. Kilka dni temu poinformował na swoim instagramowym profilu, że w tym roku ukaże się również jego debiutancki, solowy album zatytułowany po prostu „Jake Shears”.

Jake ShearsSingiel promujący płytę artysta zaprezentował w programie „The Graham Norton Show”. Poniżej możecie nie tylko wysłuchać piosenki, ale również obejrzeć teledysk, który do niej powstał. Został nakręcony w Nowym Orleanie, a za kamerą stanął Mac Boucher.

Sam artysta o swojej płycie mówi tak:

Stworzyłem płytę, której sam chciałbym słuchać, coś czego mi w życiu bardzo brakowało. Zajęło to sporo czasu Potrzeba było czasu, jest ona czymś, czego nikt inny nie mógłby zrobić. Te piosenki były przygotowywane na południu, w Kentucky i Nowym Orleanie, z humorem, złamanym sercem i syrenami. Jeśli brzmi to drogo, to dlatego, że tak było.

To dźwięki prawdziwych ludzi, grających na prawdziwych instrumentach. Zajęło mi to dwa lata, a przez kilka miesięcy spałem w studiu za starym pianinem. Kiedykolwiek pojawiały się wątpliwości, przypominałem sobie – tak właśnie powstawały wszystkie moje ulubione płyty, z odciskami palców, potem i szczerością. To płyta o odnajdowaniu siebie ponownie.

Źródło Gay Pop Buzz
Spodobają ci się również
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.