Chillli Tennis Open 2018 już w sierpniu!

0

Kolejny już raz Stowarzyszenie Klub Sportowy Chillli organizuje międzynarodowy turniej tenisowy. Chillli Tennis Open 2018 odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2018 roku. W tym roku po raz pierwszy zorganizowano akcję crowdfundingową w serwisie Wspieram to. Jej celem jest zebranie funduszy, które wzbogacą pakiety startowe przekazywane zawodnikom.

Chillli Tennis Open 2018

Najważniejszym przedsięwzięciem Stowarzyszenia Chillli jest międzynarodowy turniej Chillli Tennis Open (CTO), który należy do cyklu imprez tenisowych rozgrywanych w ramach Międzynarodowej Organizacji Tenisa GLTA, zrzeszającej miłośników tego sportu wśród społeczności LGBT na całym świecie. W tegorocznej edycji turnieju swój udział zapowiedzieli zawodnicy z Belgii, Czech, Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Włoch oraz oczywiście z Polski.

tenisW tym roku organizatorzy postanowili zorganizować również zbiórkę crowdfundingową, która ma wesprzeć organizację turnieju Chillli Tennis Open. Jeśli macie ochotę przyłączyć się do zbiórki, to kliknijcie tutaj.

taniecWarto dodać, że Stowarzyszenie Chillli prowadzi również sekcje siatkówki, tańca towarzyskiego oraz zajęcia pływackie. Cyklicznie organizuje również spływy kajakowe. Przede wszystkim chodzi jednak o walkę z dyskryminacją związaną z wykluczeniem ze względu na status materialny np. poprzez dofinansowanie wyjazdów na turnieje sportowe.

Spodobają ci się również

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.