Jordan Bruno, czyli Mr. Gay World 2018

0

Wczoraj informowałem was, że tytuł Mr. International Leather 2018 zdobył James Lee. Dziś poznajcie zwycięzcę konkursu Mr. Gay World 2018. Został nim pochodzący z Australii Jordan Bruno.

Jordan Bruno – Mr. Gay World 2018

W tym roku po raz pierwszy w historii konkursu australijczyk zdobył tytuł Mr. Gay World.

Według informacji zawartych na stronie konkursu jego celem jest “zainspirowanie i umożliwienie homoseksualnym mężczyznom uczestnictwa w publicznym wydarzeniu, które pokazałoby światu, że homoseksualizm obejmuje szerokie spektrum”.

W ciągu czterech intensywnych dni uczestnicy rywalizują w kilku kategoriach, w tym w: zawodach sportowych, konkursie fotograficznym, pokazie mody i zawodach pływackich.

Jordan BrunoJordan BrunoJordan Bruno wygrał sześć z 12 kategorii konkursowych, w tym: wywiad osobisty przeprowadzany z uczestnikami, odpowiedzialność społeczną, najlepszy strój formalny, głosowanie online, fotogeniczność i twarz 2018 roku.

“Byłem przytłoczony, to naprawdę zaszczyt. Również dla Australii, dzięki czemu jesteśmy widoczni, ale także daje nam pozwolenie, aby pomagać światu. Dzięki tytułowi jestem w stanie rzucić światło na różne problemy LGBTI na całym świecie” – przyznał Bruno.

Jordan BrunoJordan BrunoPrzystojny 26-latek dodał, że chce wykorzystać swój tytuł, aby pomóc społeczności LGBTQ w rozwiązaniu problemów takich jak wstyd, oszpecenie ciała, dyskryminacja lesbijek podczas imprez i wiele innych.

Ricky Devine-White z Nowej Zelandii i pochodzący z Indii Samarpan Maiti zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce.