Biseksualny Jason Mraz? Plotki po opublikowaniu wiersza

0

Poruszenie w internecie wywołał wiersz opublikowany przez Jasona Mraza, w którym artysta zawarł wers: “We still have a long way to go. / But know I am bi your side”. Czy to oznacza, że piosenkarz dokonał coming outu i jest biseksualny?

Biseksualny Jason Mraz

Amerykański piosenkarz Jason Mraz szerszej publiczności znany jest ze swojego utworu “I’m Yours”. To zdaje się największy dotychczas przebój artysty.

Z okazji Miesiąca Dumy muzyczny magazyn “Billboard” poprosił kilku artystów o napisanie miłosnych listów, których adresatami miały być osoby LGBTQ. Jason Mraz był jednym z piosenkarzy, który to zrobił.

Cały wiersz możecie przeczytać poniżej.

Dear You,

Thank You.

You have inspired me.
Re-wired me.
You showed me what strength is.
You demonstrated courage over and over again.
You risked so much for love.
You never compromised your expression
Even when
Your rights and freedoms were being compromised.
You stood up for me.
You stood up for the world.
And now the world is better because of you.
We still have a long way to go
But know
I am bi your side.
All ways.

Po tym jak wiersz został opublikowany w social mediach rozpoczęła się dyskusja na temat tego, czy Jason jest biseksualistą.

Jason Mraz biseksualnySzybko jednak przypomniano, że to nie jest pierwszy raz, gdy spekuluje się o seksualności Mraza. W wywiadzie udzielonym “Genre” w 2005 roku piosenkarz powiedział: “Jestem biseksualnie otwarty, ale nigdy nie byłem w związku z mężczyzną. Gdyby pojawił się ten właściwy, wówczas czemu nie”.

Później, w roku 2010, podczas czatu z Pride Source, przyznał z przymrużeniem oka, że eksperymentowanie ze swoją seksualnością utwierdziło go w przekonaniu, że “tak naprawdę nie kręci go zarost”.

Źródło Queerty