Gejowski słowniczek – kilka terminów, które powinieneś znać

0

Jestem pewien, że część z was doskonale wie, co kryje się pod poniższymi terminami. Dla tych jednak, którzy nie do końca orientują się w terminologii gejowskich zachowań mam krótki słowniczek. Może wam się przyda.

Gejowski słowniczek

DOCKING

Z dockingiem mamy do czynienia, gdy obaj partnerzy są nieobrzezani. Jeden z nich rozciąga swój napletek i przytrzymuje go, a drugi wsuwa tam swój członek. Po zakończeniu obie “główki” się dotykają zamknięte w środku napletka.

FROTEROWANIE

To akt pocierania penisów o siebie. Często występuje, gdy partnerzy stoją naprzeciwko siebie. Dalszy etap to wzajemna masturbacja, gdy jeden z partnerów obejmuje ręką oba członki.

SPORTY WODNE

Termin odnosi się do oddawania moczu podczas zabawy erotycznej. Na przykład złoty deszcz to sytuacja, w której jeden partner sika na drugiego.

The Boys Just Wanna Have Fun kalendarz na rok 2018FISTING

Fisting występuje wtedy, gdy jeden z partnerów wkłada całą rękę lub pięść w odbyt partnera.

CREAMPIE

Creampie to termin wiążący się z sytuacją, w której jeden z partnerów tryska obficie wewnątrz drugiego, bez użycia prezerwatywy, co powoduje widoczne przesączanie lub kapanie nasienia z odbytu.

Pamiętaj, że wygoda i bezpieczeństwo powinny mieć priorytet we wszystkich zabawach seksualnych, bez względu na to, jak bardzo kreatywni jesteście.