Hooked – filmowy debiut reżyserski Maxa Emersona

1

Film zatytułowany “Hooked”, który możecie obejrzeć w serwisie filmowym Outfilm.pl, to debiut reżyserski modela i youtubera Maxa Emersona. Budżet filmu był bardzo skromny (150 000 dolarów). Mimo to Maxowi nie było łatwo uzbierać pełną kwotę na jego realizację.

Hooked – debiut reżyserski Maxa Emersona

Maxa Emersona możecie doskonale kojarzyć z jego instagramowego profilu, a także z sesji zdjęciowej z udziałem jego partnera, którą mogliście oglądać na Cocktajl.pl.

Max EmersonKilka lat temu postanowił stanąć po drugiej stronie kamery. Napisał i zrealizował dwie gejowskie krótkometrażówki. Z kolei “Hooked” to projekt, o którym myślał od dawna, ale sporo czasu zabrało mu zebranie niezbędnej kwoty koniecznej do jego zrealizowania. Udało się i film można już oglądać w serwisie Outfilm.

Warto podkreślić, że część dochodu uzyskanego z projekcji filmu trafi do potrzebujących. “Połowę dochodów z filmu przeznaczamy na bezdomną młodzież LGBT. Na rozbudowę schronisk i ośrodków, gdzie będą mogli czuć się bezpiecznie, bez konieczności zarabiania na ulicy” – informuje reżyser.

Film opowiada historię pary młodych chłopaków, która próbuje samodzielnie przetrwać w pełnym trudności i niebezpieczeństw Nowym Jorku. Utrzymany jest w klimacie buntowniczej opowieści, nawiązuje do queerowych klasyków w stylu „Nocny kowboj” czy „Moje własne Idaho”. Poniżej zwiastun filmu.

Max nagrał również specjalną zapowiedź dla widzów w Polsce.