Hooked – filmowy debiut reżyserski Maxa Emersona

1

Film zatytułowany “Hooked”, który możecie obejrzeć w serwisie filmowym Outfilm.pl, to debiut reżyserski modela i youtubera Maxa Emersona. Budżet filmu był bardzo skromny (150 000 dolarów). Mimo to Maxowi nie było łatwo uzbierać pełną kwotę na jego realizację.

Hooked – debiut reżyserski Maxa Emersona

Maxa Emersona możecie doskonale kojarzyć z jego instagramowego profilu, a także z sesji zdjęciowej z udziałem jego partnera, którą mogliście oglądać na Cocktajl.pl.

Max EmersonKilka lat temu postanowił stanąć po drugiej stronie kamery. Napisał i zrealizował dwie gejowskie krótkometrażówki. Z kolei “Hooked” to projekt, o którym myślał od dawna, ale sporo czasu zabrało mu zebranie niezbędnej kwoty koniecznej do jego zrealizowania. Udało się i film można już oglądać w serwisie Outfilm.

Warto podkreślić, że część dochodu uzyskanego z projekcji filmu trafi do potrzebujących. “Połowę dochodów z filmu przeznaczamy na bezdomną młodzież LGBT. Na rozbudowę schronisk i ośrodków, gdzie będą mogli czuć się bezpiecznie, bez konieczności zarabiania na ulicy” – informuje reżyser.

Film opowiada historię pary młodych chłopaków, która próbuje samodzielnie przetrwać w pełnym trudności i niebezpieczeństw Nowym Jorku. Utrzymany jest w klimacie buntowniczej opowieści, nawiązuje do queerowych klasyków w stylu „Nocny kowboj” czy „Moje własne Idaho”. Poniżej zwiastun filmu.

Max nagrał również specjalną zapowiedź dla widzów w Polsce.

Spodobają ci się również
1 komentarz
  1. Hubert skomentował

    Może i cel i pobudki do stworzenia tego obrazu były szczytne, ale to nie wystarczy. Ten film był bardzo zły…. bardzo niedobry… bardzo czuje się upływ czasu oglądając ten, krótki jak na te czasy, film…

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.