Mr Gay Europe 2018 – finał konkursu w Polsce

0

Już za kilka dni odbędzie się w Polsce finał konkursu Mr Gay Europe 2018. Głosowanie internautów trwa, a organizatorzy ogłaszają kolejne wydarzenia związane z konkursem, w których możecie wziąć udział.

Mr Gay Europe 2018

Wybory Mr Gay Europe 2018 w Polsce to niewątpliwe wydarzenie warte odnotowania. Finał konkursu tuż tuż. Na oficjalnej stronie możecie wybierać kandydatów w głosowaniu internetowym, do czego zachęcam. Codziennie możecie oddać jeden głos na waszego faworyta.

Mr Gay Europe 2018Polskę reprezentuje 22-letni Karol Pacyna, który zdobył tytuł Vice Mr Gay Poland.

Karol PacynaWielu z was zastanawia się zapewne, dlaczego naszym reprezentantem nie jest tegoroczny Mr Gay Poland – Łukasz Sabat. Według oficjalnego komunikatu przeszkodziły mu sprawy służbowe:

Dziękuje Karolowi ze zgodził się reprezentować Polskę na konkursie Mr. Gay Europe na którym ja niestety nie będę mógł być obecny. Życzę Karolowi powodzenia i proszę wszystkich o wspieranie go w konkursie. Co do mnie jako Mr. Gay Poland nadal będę się skupiał na mojej pracy na rzecz PrEP w Polsce.

Organizatorzy przygotowali również szereg wydarzeń związanych z finałem konkursu.

W warszawskim klubie La Playa, 4 sierpnia, odbędzie się impreza inaugurująca wybory, a dzień później Cocktail Party w barze Ramona.

Zachęcam do głosowania na Karola oraz wspierania polskiego kandydata, a także udziału w wydarzeniach przygotowanych w ramach konkursu Mr Gay Europe.