Brendon Urie z Panic! at the Disco przyznał, że pociągają go faceci

zdjęcia: Dustin Mansyur
0

W magazynie “Paper” ukazał się wywiad z frontmanem zespołu Panic! at the Disco. Wokalista Brendon Urie przyznał, że pociągają go również mężczyźni oraz opowiedział o tym, że przekazał milion dolarów na młodzież LGBTQ.

Brendon Urie

Brendon jest frontmanem zespołu, który możecie znać m.in. z utworu “I Write Sins Not Tragedies”.

Brendon UrieW wywiadzie udzielonym magazynowi “Paper” opowiada o swoim małżeństwie z kobietą i dodaje, że można go zaklasyfikować jako panseksualistę.

Jestem mężem kobiety i jestem w niej zakochany, ale nie jestem przeciwny facetom, ponieważ dla mnie najważniejsza jest osoba. Tak, myślę, że można mnie zakwalifikować jako panseksualistę, ponieważ nie ma to dla mnie znaczenia. Jeśli dana osoba jest wspaniała, to po prostu jest wspaniała. Po prostu lubię dobrych ludzi, którzy mają serce we właściwym miejscu. Zdecydowanie pociągają mnie mężczyźni. Po prostu pociągają mnie ludzie.

Brendon UrieBrendon UrieUrie dodaje również, że nigdy nie miał problemu z ujawnieniem swojego pociągu do mężczyzn: “To nigdy nie było dla mnie dziwne. Wiem, że sprawiło, że kilka osób poczuło się niekomfortowo w sytuacjach, gdy robiłem coś, co zwykłem nazywać “gejowską sceną”. Nachodzi mnie po prostu czasem ochota, by zrobić to więcej”.

Brendon UrieWokalista odniósł się również w wywiadzie do religii.

Już nie jestem religijny. Właściwie to nie wiem, czy to właściwe, by o tym mówić. Zdecydowanie uważam, że Panic! At The Disco to kult z definicji. Muszę zaakceptować, że to kult. Nie mam już żadnego związku z religią, oprócz tego, że wciąż czasami czytam pismo święte. To jest dla mnie interesujące. Czytanie go teraz w kontekście tego, kim jestem teraz, myślenie o tym, kim byłem jako dziecko i jak pozwoliłem, aby wszystkie te rzeczy wpłynęły na mnie. Aż do momentu, gdy zacząłem myśleć o sobie.

Źródło PaperMag