Gala finałowa Mr Gay Europe 2018 już w sobotę!

0

Od 4 sierpnia przebywają w Polsce kandydaci do konkursu Mr Gay Europe 2018. Wciąż możecie głosować na swoich faworytów, wśród których jest Polak – Karol Pacyna. Gala finałowa odbędzie się już w najbliższą sobotę!

Gala finałowa już w sobotę!

Do Polski przyleciało 8 kandydatów, z 8 krajów Europy. Przez pierwsze 3 dni konkursu uczestniczyli oni w wykładach i warsztatach w warszawskim Ramona Bar, gdzie zapoznali się m.in. z informacjami na temat walki o związki partnerskie w Polsce.

Mr Gay Europe 2018Ponadto uczestnicy konkursu złożyli kwiaty pod pomnikiem młodego powstańca. “Szanujemy pamięć poległych w Powstaniu Warszawskim. II wojna światowa to bardzo ważny element naszej historii, dlatego też mocno zwróciliśmy na to uwagę podczas zwiedzenia Warszawy” – mówi Paweł Zabilski, organizator Mr Gay Europe 2018.

Mr Gay Europe 2018Od poniedziałku delegaci są już w Poznaniu, gdzie przywitała ich tęczowymi flagami, chlebem i solą, poznańska Grupa Stonewall.

Przez kolejne dni wszyscy goście będą uczestniczyć w imprezach, szkoleniach, wykładach.

Mr Gay Europe 2018Gala finałowa konkursu Mr Gay Europe 2018 odbędzie się w klubie HAH Poznań o godzinie 20:00 w najbliższą sobotę, zaraz po zakończeniu marszu równości.