Echo V – pierwszy gejowski boysband wydał debiutancki singiel

0

Singiel zatytułowany “Rainbow” to piosenka amerykańskiego zespołu Echo V, którego skład to wycomingoutowani geje. To energetyczna piosenka, która odzwierciedla decyzję członków zespołu, aby otwarcie mówić o swojej seksualności.

Echo V

Piosenka “Rainbow”, jak twierdzi jeden z członków zespołu – Jay, ma inspirować ludzi, by cieszyli się tym, kim są.

Mamy nadzieję, że piosenka zainspiruje ludzi do mówienia prawdy o sobie, cieszenia się z tego, kim są i znajdowaniu pocieszenia w tym, że nie są sami. “Rainbow” opowiada o tym, że nie musisz przepraszać za różnorodność, która jest w Tobie, o uświadomieniu sobie, że musisz żyć dla siebie. To podróż do samopoznania i siła, której potrzeba, aby żyć otwarcie.

Echo VTych pięciu chłopaków spotkało się dzięki managmentowi, którego celem było stworzenie kolejnej generacji boysbandu. Na początku nikt nie zakładał, że grupę będą stanowić wyłącznie geje. To okazało się dopiero po spotkaniu. Zarówno oni, jak i kierownictwo postanowili, że warto się tym wyróżnić.

Echo V“Pod koniec dnia i tak najważniejsze jest to, że jesteśmy muzykami, którzy są dumni ze sztuki, którą tworzą” – wyjaśnia Jay. “Chcemy, aby słuchacze byli dumni z tego, kim są i nie ma innego sposobu, abyśmy robili to inaczej. Musimy być uczciwi wobec siebie oraz słuchaczy”. Z kolei Mike dodaje: “Mam nadzieję, że słuchacze znajdą coś nowego w ECHO V. Coś innego”.

Debiutanckiego utworu możecie posłuchać poniżej.