Surge – nowa kolekcja bielizny dla każdego faceta

0

Brytyjska marka Surge zadebiutowała kilka tygodni temu z kampanią bielizny, która jest dla każdego faceta. Twarzą kampanii został celebryta znany z angielskiej wersji Big Brothera Austin Armacost.

Surge – kolekcja bielizny dla każdego

W oświadczeniu prasowym właściciele marki Surge poruszyli bardzo ważną kwestię.

“Badania pokazują, że liczba mężczyzn z zaburzeniami odżywiania przyjmowanych do szpitala wzrosła w ciągu ostatnich sześciu lat o 70%, a liczba osób zgłaszających się do leczenia wzrosła w ciągu ostatnich dwóch lat o ponad 40%. Czujemy jako marka bielizny męskiej, że nie chcemy dokładać presji, aby wyglądać w określony sposób. Normalnym jest, że społeczeństwo dyskutuje o kobietach cierpiących na problem z odbiorem własnego ciała, ale mężczyźni wydają się być zapomniani i mamy nadzieję, że pomożemy to zmienić”.

SurgeSurgeArmacost, który do niedawna sam zmagał się z problemem akceptacji własnego wyglądu, od ponad roku pracuje nad projektowaniem bielizny: “Nie chcemy wprawiać w kompleksy. Mężczyźni z mięśniami, chudzi, więksi, chcemy, aby wszyscy czuli się seksowni i pewni siebie, gdy noszą naszą markę. Każda osoba jest piękna i trzeba to celebrować”.

SurgeSurge

Surge

Źródło GayStarNews