Garrett Clayton ogłosił na Instagramie, że jest gejem

0

Aktor Garrett Clayton, którego mogliście oglądać w filmie “King Cobra” opowiadającego historię jednego z najbardziej znanych aktorów gejowskich filmów porno – Brenta Corrigana, dokonał coming outu na swoim instagramowym profilu.

Garrett Clayton jest gejem

Garrett Clayton znany z disney’owskiego filmu “Teen Beach Movie” oraz serialu “The Fosters” o swojej orientacji seksualnej poinformował w kontekście nowego filmu “Reach”, w którym gra nastolatka rozważającego samobójstwo.

Garrett ClaytonW instagramowym poście napisał:

REACH podejmuje bardzo poważne i aktualne tematy, które wpłynęły na mnie osobiście i prawdopodobnie wpłynęły także na wiele waszych żyć. (Wolę też dzielić się rzeczami, które są szczególnie ważne dla mnie tutaj na moim IG, zamiast w jakimś przypadkowym czasopiśmie lub w internetowym artykule – ponieważ to ty mnie zaobserwowałeś i podążasz wraz ze mną w mojej profesjonalnej i osobistej podróży). Kiedy czytałem scenariusz do REACH, od razu wiedziałem, że to film, którego częścią chciałem być. Osobiście zetknąłem się z samobójstwem w mojej własnej rodzinie, intensywnym zastraszaniem w liceum i – na dodatek – ja i mężczyzna, z którym jestem w związku od dłuższego czasu (@hrhblakeknight), doświadczyliśmy strzelanin w szkole i byliśmy świadkami bólu, który miał miejsce w społecznościach dotkniętych tymi tragicznymi wydarzeniami. Te tematy – nie zawsze łatwe – są bliskie mojemu sercu i wiedząc jak poważne są chciałem podzielić się tym z wami wszystkimi. Ten film powstał z perspektywy ludzi, którzy głęboko troszczą się o te sprawy, a jeśli obejrzenie go pomoże nawet jednej osobie… to wszystko było tego warte.

Źródło The Gaily Grind