A star is born – nowy film z udziałem Lady Gagi

0

Film “A star is born” (polski tytuł: “Narodziny gwiazdy”), który w listopadzie wejdzie na ekrany polskich kin, to produkcja, o której głośno od dłuższego czasu. To wszystko za sprawą Lady Gagi, która zagra w tym filmie główną rolę, a partnerować jej będzie Bradley Cooper.

A star is born – narodziny gwiazdy

Bradley Cooper nie tylko gra jedną z głównych ról w tym filmie, ale również jest jego współscenarzystą oraz reżyserem. “A star is born” będzie debiutem fabularnym Lady Gagi. W obsadzie znaleźli się także Andrew Dice Clay, Dave Chapelle i Sam Elliott.

A star is born Bradley Cooper Lady GagaCooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, Odkrywa wówczas utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (w tej roli Lady Gaga). Między nimi rodzi się miłość, dzięki której Ally wychodzi z cienia i osiąga sukces. Kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka.

A star is born Bradley Cooper Lady GagaMachina promocyjna już ruszyła i w internecie pojawiły się nie tylko trailery zapowiadające film. Opublikowano także tracklistę utworów z filmu, a płytę z nimi można już zamawiać.

W filmie usłyszymy tylko i wyłącznie piosenki specjalnie przygotowane do filmu i nagrane na żywo na planie. Utwory do filmu powstały przy współpracy Lady Gagi z Bradley’em Cooperem oraz Lukasem Nelsonem, Jasonem Isbell i Markiem Ronsonem. Warto odnotować, że Cooper przez trzy lata uczył się śpiewać po to, by wykonać samodzielnie utwory z filmu.

View this post on Instagram

"…we’re far from the shallow now." | #AStarIsBorn

A post shared by A Star Is Born (@starisbornmovie) on

“A star is born” to trzeci remake oryginalnego obrazu z 1938 roku. Film miał swoją premierę na Festiwalu w Wenecji, ale w amerykańskich kinach pojawi się dopiero 5 października. W Polsce będzie go można obejrzeć dopiero od 30 listopada.