Queer as Folk powróci z nowymi odcinkami?

0

Gejowskie serwisy internetowe obiegła pod koniec 2018 roku elektryzująca wiadomość. Serial “Queer as folk” prawdopodobnie powróci do telewizji. I nie będzie to przypomnienie dawnych odcinków, ale zupełnie nowa seria. Cieszycie się?

Queer as Folk powróci?

“Queer as folk” można uznać za klasyk gejowskich seriali. Dla przypomnienia dodamy, że serial powstał w Wielkiej Brytanii w 1999 r., ale prawdziwy sukces odniosła wersja amerykańska (5 sezonów w latach 2000 – 2005).

Queer as folk
Queer as folk – wersja brytyjska

Magazyn “Variety” poinformował, że sieć telewizyjna Bravo pracuje nad ponownym uruchomieniem serialu. Jednym z producentów wykonawczych jest Russell T. Davies, twórca oryginalnej, brytyjskiej serii.

Nowa wersja, jak podaje magazyn, “będzie zawierała zupełnie nowe postacie w nowym otoczeniu. Opisano to jako nowoczesne spojrzenie na oryginalną brytyjską serię, która skupia się na grupie przyjaciół-klubowiczów, którzy znajdują wsparcie w społeczności gejowskiej po tragedii”.

Oznacza to, że nie spotkamy się z dawnymi bohaterami, ponieważ nie będzie to kontynuacja ich losów, a zupełnie coś nowego. Dla tych, którzy tęsknią przypominamy artykuł o ponownym spotkaniu obsady serialu.

Queer as folk
Queer as folk – wersja amerykańska

W oryginalnym serialu wystąpili Aidan Gillen, Craig Kelly i młody Charlie Hunnam jako trzech gejów mieszkających w Manchesterze. Wyemitowano tylko dziesięć odcinków. Remake w Ameryce Północnej nadawany był w programach Showtime i Showcase odpowiednio w USA i Kanadzie przez pięć sezonów, w których wystąpili Gale Harold, Randy Harrison, Hal Sparks, Peter Paige i Scott Lowell.

Cieszycie się na ten powrót?

Spodobają ci się również

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.