OnlyFans – masz konto w tym serwisie? Nie umówię się z tobą

0

Serwis OnlyFans nie jest zbyt popularny w naszym kraju, choć zapewne słyszeliście o tym jak działa. To aplikacja, za pośrednictwem której fani płacą za oglądanie ekskluzywnych treści osób, które lubią. Według ankiety internetowej przeprowadzonej przez serwis Cocktailsandcocktalk.com 60% respondentów nie umówiłoby się na randkę z kimś, kto ma konto w tym serwisie.

OnlyFans – masz tam konto? Nie pójdę z Tobą na randkę

OnlyFans logo

W serwisie OnlyFans może zarejestrować się każdy. Wbrew pozorom, mimo że treści pornograficznych jest tam sporo, to sama aplikacja nie służy tylko erotyce.  Serwis jest również używany przez blogerów fitness, dietetyków i nie tylko.

Po zarejestrowaniu się w aplikacji możesz udostępniać lub przeglądać zdjęcia, filmy i transmisje na żywo. Aplikacji możesz używać jako subskrybent. Wówczas dostajesz dostęp do treści, które swoim subskrybentom udostępnia obserwowana przez Ciebie osoba, a ty ponosisz miesięczny koszt, który jest indywidualnie przez nią ustalany. Możesz być również osobą zarabiającą, czyli to ty udostępniasz swoim fanom rozmaite treści. Za każdym razem, gdy sprzedajesz jakąkolwiek subskrypcję widzowi, OnlyFans daje ci 80% otrzymanej płatności.

Jak zostać subskrybentem?

To bardzo proste. Wystarczy, że w aplikacji dodasz kartę płatniczą, a następnie na dowolnym profilu, który chcesz obserwować klikniesz przycisk “subskrybuj”. Zawartość profilu zostanie natychmiast odblokowana. Treści dla dorosłych są cenzurowane, dopóki fani nie zasubskrybują konta, które chcą obserwować.

OnlyFans logowanieAby nieprzerwanie przeglądać zawartość danego profilu, musisz płacić miesięczną stawkę ustaloną przez twórcę. Płatności są dokonywane za pomocą karty płatniczej, począwszy od pierwszego dnia subskrypcji, a następnie co 30 dni, aż do momentu rezygnacji z subskrypcji określonego profilu. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji profili, których nie chcesz już obserwować.

OnlyFans umożliwia swoim użytkownikom publikowanie treści dla dorosłych w przeciwieństwie do innych aplikacji, takich jak Instagram czy Tumblr.

OnlyFans profilTo właśnie w tym serwisie David Marshall udostępniał erotyczne treści, a dochód z subskrypcji przekazywał na cele charytatywne. Ostatecznie organizacja, której przekazywał datki poinformowała, że nie może przyjąć pieniędzy zarobionych w ten sposób.

Nie pójdę z Tobą na randkę

Serwis internetowy Cocktailsandcocktalk.com przeprowadził ankietę, w której 1 159 osób odpowiedziało na pytanie, czy umówiłoby się na randkę z kimś, kto udostępnia treści w serwisie OnlyFans.

42%  respondentów przyznało, że nie poszłoby na randkę z osobą posiadającą profil w tym serwisie, ale jednocześnie zgodziliby się uprawiać z taką osobą seks. 19% odpowiedziało, że nie czuliby się komfortowo w towarzystwie tej osoby.

OnlyFans profil39% ankietowanych stwierdziło, że mogłoby się umówić z kimś z OnlyFans: 10% osób z nadzieją, że mogą zmienić sposób zarobkowania tej osoby lub że zrezygnowałaby ona z tego dla związku.

A wy prowadzicie swój profil w serwisie OnlyFans, obserwujecie kogoś dla ekskluzywnych treści? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło Pink News