Adam Lambert wraca z nową piosenką

0

Piosenkarz Adam Lambert upublicznił swój nowy utwór. Piosenka “Feel Something” jest zapowiedzią kolejnego albumu artysty. Jednocześnie piosenkarz wyznał fanom, że czuł się samotny i popadał w depresję.

Adam Lambert wraca z piosenką “Feel Something”

W emocjonalnym liście skierowanym do fanów, wokalista Adam Lambert szczerze opisuje swój stan psychiczny oraz zapowiada po czteroletniej przerwie solowy album

Uwielbiam tworzyć muzykę, ale wiele razy musiałem iść na kompromis w mojej artystycznej wizji, gdy kierownictwo podejmowało decyzje w oparciu o pieniądze, a nie sztukę.

Nie zrozumcie mnie źle – jestem BARDZO dumny z mojej pracy. Ale wychodzę z mrocznego okresu- odnajdywania własnej drogi oraz cierpienia na moim zdrowiu psychicznym właśnie z tego powodu. Moje poczucie własnej wartości mi doskwierało, byłem samotny i popadałem w depresję.

Zacząłem się zastanawiać: czy to wszystko jest warte tej ceny?

Skupiłem się na pracy i zacząłem odczuwać obojętność w moim osobistym życiu.

Lambert przyznał również, że przezwyciężyć wszelkie trudności pomogła mu rodzina, przyjaciele i koledzy.

Adam LambertPiosenkarz rozstał się również z dotychczasowymi współpracownikami i podpisał kontrakt z nową wytwórnią, odchodząc z Warner Bros. Records do niezależnej wytwórni EMPIRE.

Piosenkarz wydał również pierwszy utwór z jego nadchodzącego albumu “Feel Something”, który ukazuje jego walkę.

Życie kawalera może być zabawne, z dużą ilością nieudanych relacji, ale po pewnym czasie zaczynasz czuć się pusto. Między frustracjami związanymi z moją karierą i wieloma utraconymi związkami czułem się odrętwiały – i choć chciałem się zakochać, wiedziałem, że nie jestem gotowy.

To zainspirowało mnie do tego by wykrzyczeć: “Nie potrzebuję czuć miłości, po prostu chcę coś poczuć!” Tak zrobiłem pierwszy krok w nowym kierunku. Ta piosenka jest emocjonalnym początkiem mojego nowego albumu.

Nowego utworu możecie posłuchać poniżej.

Źródło Queerty

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.